Özel Davetler için Dört Farklı Kombin

Özel Davetler için Dört Farklı Kombin

Tesettür Abiye Kombinleri 2014

Elbise: Antonio Berardi, Ayakkabı: Strappy, Çanta: Asos

Uzun elbiseler şıklıkları ve kullanım alternatifleriyle hayatımızda kalıcı olacak gibi görünüyorlar. Peki, uzun elbisler özel günler ve davetlerde nasıl kombinlenmeli? YesilTopuklar.com dört farklı kombin önerisini sizin için bir araya getirdi.

Özel elbiseler özel zamanların kıyafetidir. Düğün, nişan, davetlerin zamanı da gelmeye başladı. Hepimizin bu yaz gideceği muhakkak davetler vardır. Böyle günler için kıyafet bulmak ve seçmekte çoğu zaman zahmetli bir hal alır. Size tavsiyemiz hiçbir zaman kıyafet seçiminizi son güne bırakmayın. Eğer hayalinizdeki elbiseyi hiçbir mağazada bulamadaysınız diktririn. Model seçimi ile renk seçimi de elbise tercihlerinizde çok önemlidir bunu unutmayın.

Tesettür Abiye Kombinleri 2014

Elbise: Peter Pilotto, Ayakkabı: Nine West, Çanta: Frame

Biz kadınlar için özel elbise denince akla doğrudan abiyeler gelir. Abiyeler feminen oluşumuzun ve feminen duruşumuzun abidevi bir görsel şölenidir. Danteller, pullar, ışıltılı detaylar abiye elbiselerin olmazsa olmazıdır. Bazen abiye bir görüntü vermeyen elbiselerde kumaş ve tasarım öne çıkarak özel anlarınızda kurtarıcı parçalarınız arasında olabilir.

Tesettür Abiye Kombinleri 2014

Elbise: Safiyaa, Ayakkabı: Badgley, Çanta: Jimmy

Susuz toprak, abiyesiz kadın düşünemeyiz. Sadece abiyede farklı modellerden söz edebiliriz. Başta stilistle kumaş, renk, model sırasıyla bir stilistin kafa yorduğu, kadınlık hatlarını yine kadınlık duygularıyla yorumladığı bir kreasyon gibi tasarım sürecine girer. Aslında özel elbiseler hazırlamak bir rehabilitasyon ve meditasyondur onlar için. Özel elbiselerde güzelliği yansıtmak da biz kadınlara düşmektedir artık.

Tesettür Abiye Kombinleri 2014

Elbise: Honor, Ayakkabı: Jimmy, Çanta: Jimmy

Boydan boya iki rengin kontrast ve asimetrik uyumu, bir elbisedeki duruşu bir sanat harikasıdır Boylamasına kırmızı ve beyazın birbirine uyumu, sarının umut dolu görselliği, beyazın naifliği ve özel kıyafetlerin vazgeçilmezi. Renk tercihlerinizde elbise modeliniz çok önemlidir. Doğru renk, kıyafeti en iyi gösteren renktir. Bunu asla unutmayın.

Yorumlar

“Özel Davetler için Dört Farklı Kombin” için bir cevap

  1. hanife dedi ki:

    sofiya elbise mercan cok guzel nerden bulurum tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir