Özel Davetler için Desenli Kap Kombinleri

Özel Davetler için Desenli Kap Kombinleri

Desenli Kap Modelleri 2016

Kış davetlerinde ne giysem diye düşünenlerin yardımına koşacak önerimiz var; desenli kap!

Desenlerin beklenmedik geri dönüşüyle yeniden canlanan kombinlerimiz özel davetlerde de etkisini gösteriyor. Davet deyince akıllara sadece düğün, nişan davetleri gelmesin. Özel bir açılışta, lansmanlarda, iş yemeklerinde ya da ev sahipliğini yaptığınız event’larda şık parçalar arayışında olabilirsiniz. Bu gibi davetler için önerimiz ise son dönemlerin en sevilenlerinden desenli kaplar!

Birkaç sezondur hemen hemen her koleksiyonda kendine yer bulan desenli kap modelleri tesettürlü kadınların da kurtarıcısı oluyor. Özellikle çalışan iş kadınları bu kaplar sayesinde tüm sezonu şık ve konforlu şekilde geçirebiliyor. Ancak şimdi bu çıtayı bir tık daha yükseltiyoruz. Desenlerin ve renklerin dünyasına ani bir dalış yapıyoruz. Eğer canlı renkleri üzerinizde taşımaktan yana değilseniz soft toprak tonlarında ya da siyahımsı gri tonlarında desenli bir kap tercih edebilirsiniz.

Desenli Kap Modelleri

Etnik Desenler

Kilim desenlerinin yükselişini fark etmeyen yoktur. Çantalar, şallar, eşarplar ve daha bir çok aksesuar ve giyim parçasında karşımıza çıkıyor.

Tesettür Giyim Desenli Kap Kombini

House of Holland koleksiyonunda da sıklıkla yer alan kilim desenleri özellikle iş kadınları için ideal bir seçim alacaktır.

Desenli Kap Modelleri

Floral Zarafet

Floral desenlerin romantik dünyasında yerinizi ayırtın! Çünkü şimdilerde gül ve çiçek desenleri yine gündemde.

Renkli ve Desenli Tesettür Kombin 2016

Beklenmedik davetler için dolabınızda desenli kap modellerinden olmasını tavsiye ederiz. Herhangi sade bir elbisenin üzerinde dahi yepyeni bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir