Özel Acıbadem Okullarında Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Başladı

Özel Acıbadem Okullarında Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Başladı

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Özel Acıbadem Okulları‘nda bahar ile gelen erken kayıt avantajlarıyla öğrenciler hayallerinin okuluyla buluşuyor. Her ebeveynin hayali; çocuklarının kaliteli, dünya standartlarında, kendini geliştirebileceği, keşfedebileceği, tam donanımlı bir okulda eğitim almasıdır.

Özel Acıbadem Okulları öğrencilerini geleceğe hazırlarken kendine özgü programlarla eğitim anlayışında yepyeni bir anlayış ortaya koyuyor. Öğrencilerine anaokulundan ortaokula kadar dünya standartlarında eğitim imkanı sunarken aynı zamanda ahlaki değerlerine bağlı ve topluma faydalı nesiller yetiştiriyor.

Çocuklarımızı geleceğe yön veren bireyler olarak hazırlamak ve onların başarısını daha da ileriye taşımak için Özel Acıbadem Okullarının erken kayıt avantajlarını kaçırmayın.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Eğitimde Başarının Sırrı

Özel Acıbadem Okulları öğrencilerini “geçmişin birikimi geleceğin eğitimi” düşüncesini benimsiyor. Bugünden çok daha fark olacak gelecek günler için kendine ve topluma faydalı, ahlaki ve akademik alanda üstün çift kanatlı bir nesil yetiştiriyor.

Özel Acıbadem Okullarında ilkokul 1. sınıftan itibaren ezberci değil, öğrencinin akademik becerilerinin, analitik düşünme yeteneklerinin ve en önemlisi çift kanatlı eğitim modeli ile eğitimin sadece teknik ve sayılardan ibaret olmayan günü ve toplumu okuyabilen, insani iletişimlerde başarılı, sosyal ve aktif nesiller yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim sistemi uygulanıyor.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Özel Acıbadem Okullarının eğitimdeki başarısının temelinde, ilkokul 1. sınıftan itibaren uyguladığı kendine özgü, benzersiz eğitim modeli olan “Çift Kanatlı Eğitim Modeli” ve “Tam Öğrenme Modeli”  yatıyor.

Çift kanatlı bir nesil yetiştirme amacının, kendine ve topluma faydalı nesiller yetiştirmek olduğuna inanan Özel Acıbadem Okulu bu amacı “Tek kanatla uçulmaz” sloganı ile ifade ediyor. Tek kanatla bütün çırpınışlara rağmen sadece düşüleceğinin farkında olarak güzel ahlaklı ve akademik alanda üstün nesiller yetiştirmeyi amaçlıyor.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Tam Öğrenme Modeli ile de ikinci sınıftan itibaren öğrencilerin sene başında hazır bulunuşluk düzeyleri tespit edilerek ve önceden planlanmış test uygulamalarıyla yılın belirli zamanlarında akademik gelişimleri takip edilerek, geri kalan öğrencilere bireysel ve grup çalışmalarıyla destek olunmaktadır. Tam Öğrenme Modeli sınıf düzeylerine göre değişen ve ortalama ayda bir uygulanan deneme sınavlarının sonuçlarına göre çalışmaktadır. Yapılan deneme sınavlarının sonuçlarına göre %70 başarının altında kalan öğrenciler hafta içi ve hafta sonunda yapılan bireysel ve grup çalışmalarıyla desteklenmekte. Veliler ise yapılan bu çalışmaları detaylı bir şekilde öğrenci takip sisteminden izleyebiliyor.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Özel Acıbadem Okulu’na Özgü Programlar ve Kulüpler

Ayrıca okul öncesinden itibaren uygulanan oldukça iyi yapılandırılmış ve Özel Acıbadem Okulu’na özgü programlar taze ve her anlamda donanımlı nesiller yetiştirmek için veriliyor.

Bu özel programlar arasında Kur’an-ı Kerim, Değerler Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersleri, yabancı dil eğitimi, beceri geliştirme eğitiminin yanı sıra drama, ahşap, yazarlık, probiyotik beslenme, bisiklet, futbol, izcilik, okçuluk, robotik ve kodlama, görsel sanatlar, ingilizce, jimnastik, müzik, resim ve el sanatları, badminton, satranç, tekvando, voleybol gibi kulüplerde öğrenciler aktif olarak çalışmalar yapıyor ve kendini özgürce ifade edebilecek ortamlar elde ediyor.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Erken Kayıt Dönemi Başladı

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı için erken kayıt dönemi Acıbadem Okullarında başladı. Erken kayıt döneminde kayıt yaptıranlar öğrenciler avantajlı fiyatlardan faydalanabiliyor.

Sizin de hayalinizde çocuklarınızı geçmişin birikimi geleceğin eğitimiyle bir eğitim hayatına hazırlama düşüncesi var ise, Çift Kanatlı Eğitim Modeli ile Özel Acıbadem Okulu’nun erken kayıt imkanından yararlanabilirsiniz.

Acıbadem Okulları Erken Kayıt Dönemi

Erken kayıt avantajlarından yararlanmak ve detaylı ilgili detaylı bilgi almak için  www.acibadem.k12.tr  adresini ziyaret edebilir ya da 0216 510 52 32 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ayrıca okul hakkında güncel duyuru ve haberlerini sosyal medya üzerinden @acibademokullari adresinden takip edebilirsiniz.

Ön kayıt formu için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir