Ottoman Palace Termal Otel İndirimleri!

Ottoman Palace Termal Otel İndirimleri!

SARAY KEYFINDE TATIL

Modern insanın sürekli bir yere, bir şeye, birisine yetişme telaşı, iş stresi, trafik ve stresle boğuşma çabası sırasında rutin ve gündelik işleri ertelememek için ertelediği şey aslinda kendisidir.

Tüm bu koşuşturma içerisinde ise, dinlenmek ve kendisini dinlemek ister. Iste Antakya Ottoman Palace Thermal Resort size bu fırsatı sunuyor; “Sağlıklı” bir tatilin adresi olan otelimizde hem tarih, hem turistik, hem kongre hem de sağlık turizminden bir arada faydalanmanız, bir tatili diğerinden vazgeçmeden geçirmeniz mümkün.

Tatil alışkanlıklarınızı sadece yaz aylarına sıkışıp kalmak zorunda bırakmadan devam ettirebilir, hemde bunu yaparken beş yıldızlı bir hizmet kalitesini tecrübe edebilirsiniz.

ANTAKYA OTTOMAN PALACE THERMAL RESORT

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort, isminin büyüklüğüne yaraşır bir şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiştir.

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort turizm bakanlığından tescilli tek beş yıldızlı oteldir. Beş yıldızımıza yaraşır bir hizmet anlayış ve kalitesiyle Antakya Ottoman Palace Thermal Resort, tamami suite toplam 252 oda, 650 yatak kapasitesine sahiptir.

Otelin Yeri

Hem tarihi hem doğal güzellikleriyle son derece önemli bir coğrafyada yer alan Antakya Ottoman Palace Thermal Resort şüphesiz yerinin ve konumunun da bu tarihi ve coğrafi güzellikleri siz konuklarımız için yakın hale getirecek bir noktada olması kaçınılmazdır. Antakya Ottoman Palace Thermal Resort şehir merkezine 10 km ve hava alanına sadece 12 kilometre uzaklıktadır. Bu kadar kısa seyahat mesafesi sayesinde konuklar çok yönlü bir tatil imkânından faydalanabilmektedirler.

Bayanlara Özel Thermal Havuz İmkanı!

Antakya Ottoman Palace Thermal Resort‘da, bir bay, bir bayan ve bir karışık olmak üzere kaplıca Thermal havuzları, kaydıraklı özel açık yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, fitness center, 100 kişilik sinema salonu, lobby ve odalarda wire-less ücretsizdir.

Sömestr İndirimleri!

2010 – 2011 Öğretim Yılı Sömestr tatil fırsatlarını kaçırmayın…


Antakya Ottoman Palace Thermal Resort

Güngör Uydu Kent Antakya /Hatay Turkey
Telefon: + 90 326 255 16 16 Pbx
Fax: + 90 326 255 17 17

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir