Oopscool’un Kurucusu ve Tasarımcısı Pınar Uçar Gül’den LC Waikiki’ye Özel Kapsül Koleksiyon

Oopscool’un Kurucusu ve Tasarımcısı Pınar Uçar Gül’den LC Waikiki’ye Özel Kapsül Koleksiyon

LC Waikiki & Oopscool Mavi Baskılı Çiçek Desenli Pantolon Ceket Takım

Türkiye’nin lider moda markası LC Waikiki ve lüks desen markası Oopscool’un imzası ile hazırlanan “Oopscool x LC Waikiki Soul of Nature” koleksiyonu 10 Eylül’den itibaren moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Her yaş ve her tarza uygun ürünleriyle kadınların her zaman yanında olan LC Waikiki ile lüks desen markası Oopscool’un iş birliğinde hazırlanan yeni koleksiyon “Oopscool x LC Waikiki” moda severlerin beğenisine sunuluyor.

LC Waikiki & Oopscool Çiçek Desenli Ceket - Pantolon

Desenli Ceket
Salaş Pantolon

Oopscool’un kurucusu ve tasarımcısı olan Pınar Uçar Gül tarafından çizilen desenlerin yer aldığı koleksiyon LC Waikiki’nin moda alanındaki gücüyle birleşerek tarz sahibi kadınların zamansız parçaları arasında yerini alacak.

LC Waikiki & Oopscool Ekru Baskılı Çiçek Desenli Kemerli Kimono ve Kruvaze Yaka Bluz

Kemerli Kimono
Kruvaze Yaka Bluz

40 farklı desenden oluşacak kapsül koleksiyon çiçek kombinasyonlarını ve renklerini, kadınların her zaman gardıroplarında yer almasını isteyecekleri parçalarla buluşturuyor. Desenlerin gücüne dikkat çeken koleksiyon; tulum, elbise, etek, ceket, pantolon gibi 38 modelden oluşuyor.

LC Waikiki & Oopscool Baskılı Çiçek Desenli Elbiseler

Desenli Elbise
Gömlek Elbise

“Soul of Nature” – “Doğanın Ruhu” Koleksiyonu

Koleksiyon, doğa ile yüzleşip ona ne kadar ait olduğumuzu hissettirirken, en çok doğaya ihtiyacımız olduğunu gördüğümüz günlerin ardından, doğanın gerçekliğini kadın giysilerine taşıyor.

LC Waikiki & Oopscool Siyah Baskılı Çiçek Desenli Blazer Ceket ve Salaş Kimono

Blazer Ceket
Salaş Kimono

Detayda mekanik görünen fakat bütüne bakınca kendi doğalını bulan çiçeklerin kullanıldığı ve sanal dünyaya doğanın başkaldırısından ilham alan “Soul of Nature” koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunulan Oopscool x LC Waikiki ürünleri 10 Eylül’den itibaren sadece İnternet sitesi üzerinden satışta olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir