Online Alışverişte “Abiye Elbise” Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Online Alışverişte “Abiye Elbise” Alırken Nelere Dikkat Edilir?

2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • Gamze Polat Fuşya Kuğu Abiye – Satın Al

Online alışverişle zamandan tasarruf etmek ve mağaza mağaza gezip yorulmadan istediğin ürünü sipariş vermek en yeni alışveriş biçimi. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre geçen yıla nazaran online kadın kıyafetlerinin satışı %28 arttı.

Çanta, ayakkabı, aksesuar ve tüm giyim ihtiyaçlarının online alışverişte rahatlıkla yapılabiliyor olması büyük rahatlık. Ancak yine de akıllara takılan sorular olmuyor değil. Örneğin en çok özen isteyen abiye elbise seçimleri online alışveriş ile satın alırken nelere dikkat etmeli? İşte çokça sorulan bu sorunun yanıtı Yesiltopuklar.com moda editörlerinden geliyor.

2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • Gamze Polat Mint Papatya Abiye – Satın Al

Tesettür Abiye Alışverişi Yapmanın Püf Noktaları

Bedeninizi Tanıyın: Özel günleriniz için düşündüğünüz abiye elbiselerinizi online olarak sipariş verirken beden numaranızı bilmekten ziyade bedeninizi doğru tanımanız da oldukça önemli.

Örneğin; 38 bedensiniz ancak omuzlarınızın geniş gözükmesini istemiyorsanız bu, elbise seçimlerinizde omuz detaylı parçaları seçmemeniz anlamına gelir. Ya da kalça kısmının ön planda olmasını istemiyorsanız balık elbiselerden uzak durup,  dar ya da geniş etek kesimine sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • Gamze Polat Somon Etekli Abiye – Satın Al

Kumaş Seçimi: Abiye elbiselerde model seçimi kadar kumaş seçimi de oldukça önemli. Online alışverişin çözüm üreten yanlarından birisi de her ürünün kumaş bilgilerinin detaylı olarak verilmesi. Siz de satın alacağınız abiye elbisenin kumaş bilgilerine göz atarak kumaşın kalitesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Abiye elbiselerde sıklıkla kullanılan ve şık bir görüntü oluşturan kumaşların başında; tül, şifon, saten, ipek, krep gibi gelirken çoğunlukla dantel, güpür, payet gibi detaylarla göz alıcı görünümler oluşturulmaktadır.

2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • Gamze Polat Ekru Abiye Elbise – Satın Al

Kararsız Kalmayın: Beğendiğiniz abiye elbise 1 saat sonra çoktan gitmiş olabilir. Online alışverişin hızına ayak uydurmak için kararsız kalmayın.

Online alışveriş sitelerndeki ürünler normal mağazalardan çok daha hızlı tükenir. Bu sebeple bugün alacağınız ürünü yarın alınacaklar listesine eklemeyin. Sizin için doğru tercih olup olmadığına karar verin ve siparişinizi hemen verin.

Mevra Abiye Elbise Modeli

  • Mevra Fuşya Ahu Abiye Elbise – Satın Al

Teslimat Tarihi: Davet elbisenizi giyeceğiniz günden en az 10 gün önce siparişinizi vermeye özen göstermelisiniz. Ya da sipariş vereceğiniz online alışveriş sitesinin teslimat tarihine dikkat etmelisiniz.

Bazı online alışveriş siteleri süper hizmet sunarak ürünün kargoya veriliş zamanını 1 iş günü olarak belirlediğini biliyoruz ancak elbisem çok önce elimin altında olsun derseniz teslimat süresini göz önünde bulundurmalısınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir