Olduğunuzdan Zayıf Gösteren Giyim Hileleri

Olduğunuzdan Zayıf Gösteren Giyim Hileleri

Zühre Pardesü 2015 Modelleri

Kıyafet Seçimleriyle Zayıf Görünmek Mümkün mü?

Yaz kapıda! İncecik tiril tiril kumaşlar, etekler, elbiseler, capcanlı renkler ve dahası  bizleri bekliyor. Yeni sezon alışverişine çıkmadan önce çok işinize yarayacak bir dosya açıyoruz!

Alışveriş öncesi çok sevdiğiniz ve satın almaya karar verdiğiniz o giysilerin size göre olup olmadığına karar vermenizi sağlayacak önerileri Yesiltopuklar.com editörleri cevaplıyor.

Renk Oyunu

‘Nasıl Şişman Görünmezsiniz’ kitabının yazarı Danica Lo’dan edineceğimiz bir çok bilgi var. Bunların başında ise “Açık renk bir takım içine daha koyu renkli bir giysi kullanın” uyarısı geliyor. Bunun dışında yine renklerin önemine dikkat çekmek için ikinci bir uyarı daha geliyor; “Koyu gri bir takımın içine ipek bir gömlek giymeyi deneyin.” Bu uyarılardan anlaşılacağı üzere renk oyunlarıyla olduğunuzdan çok daha ince görünmeniz mümkün.

Nihan 2015 İlkabahar Yaz Elbise Modelleri

Doğru Duruş

Herkes zayıf olacak diye bir kural yok ancak daha zayıf görünmek mümkünse neden denemeyelim? Olduğunuzdan zayıf gözükmek için bir diğer kural ise doğru bir duruştur. Omuzlarınız dik ve başınız yukarıda durursanız olduğunuzdan çok daha ince görünmeniz mümkün olacaktır. Kendinizi salmanız ise hiç de istemediğiniz görüntüleri doğurabilir.

Bol Elbiselere Dikkat!

Seçimleriniz daima üzerinize tam olan ve kesim olarak bol olmayan kıyafetler yana olmalı. Moda danışmanı Allison Berlin “Bol gömlek bluz elbiseler sizi iri gösterir” diyor.

Bir Beden Küçülün

Yaz davetlerinde bir beden daha ince görünmeyi kim istemez. Vücudunuza uygun bir korse kullanırsanız bir beden daha ince görünebilirsiniz.

Armine 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Nude Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıların olduğunuzdan daha ince gösterdiğini söylesek ne dersiniz? Evet topuklularla daha zayıf görünmeniz mümkün ancak buna ek olarak nude renginde bir topuklu tercih ederseniz ayakkabı teninizle bütünleşir ve bacaklarınızın kilometrelerce devam ettiği hissini verir.

Doğru Uyku Pozisyonu

Yüzünüzde şişlikler oluşuyor ve sabahları kendinizi tanıyamayacak kadar tombul bir yüzle karşılaşıyorsanız. Uykuya dalmadan önce başınızın yüksekte durması için iki ya da daha fazla yastık kullanın ve o şekilde uyumaya alışın. Eskisi kadar şiş uyanmadığınızı göreceksiniz.

Kayra 2015 Elbise ve Kap Modelleri

Büyük Çantalar Kullanın

Moda otoritelerinin uyarılarını dikkate alarak büyük çantalar ve aksesuarlar tercih ederek kendinizi daha minyon gösterebilirsiniz.

Kumaş Seçimine Önem Verin

Bazı kumaşlar ışığı yansıttığı için olduğunuzdan fazla kilolu gösterebilir. Özellikle bölgesel fazlalıklarınızı çok daha fazla gün yüzüne çıkarır. İpek ise bu kumaşların başında geliyor!

Setrms 2015 Modelleri

Model Seçimleri

Vücut şekilinizi en iyi gösterecek modellerden yana seçim yapın. Örneğin tek pilili etek ve elbiseler her zaman daha zarif bir görüntü yakalamanızı sağlar. Bunun dışında üç düğmeli blazer ceketler de zayıf gösteren modeller arasında yer alıyor.

Tunikten Yararlanın

Kalçanızda bölgesel bir kilo fazlalığı varsa kaliteli kumaştan üretilen tunik ile yumuşak bir kamufle oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir