Okula Keyifle Dönmenin Yolu IKEA’dan Geçer

Okula Keyifle Dönmenin Yolu IKEA’dan Geçer

KEA Okul Araç ve Gereçleri

Eylül ayının gelmesiyle, anaokulundan üniversiteye her yaştan öğrenci için hazırlık zamanı başlıyor. Evdeki çalışma ortamı, başarıyı etkileyen en önemli faktörler arasında yer alıyor.

Tüm yıl boyunca bazen ders çalışılacak, dinlenilecek bazen de arkadaş ağırlanacak çok amaçlı odalar için yüzlerce akıllı çözüm IKEA mağazalarında öğrencileri bekliyor…

Ürün çeşitliliğiyle her zevke ve her bütçeye hitap eden IKEA, okul alışverişinde çocukların en büyük yardımcısı oluyor.

KEA Okul Araç ve Gereçleri

IKEA‘nın kağıt dünyası, yeni okul dönemine renkli bir başlangıç yapmak isteyen öğrencilere çok çeşitli alternatifler sunuyor.

Rengarenk kağıtlar, kalemler, defterler, desenli paketleme kağıtları, ataçlar, parlak fikirlerin yazılacağı not kağıtları; uzun yaz tatili sonrası okul alışverişine renk ve ilham katıyor ve ders çalışmayı eğlenceli bir hale getiriyor.

Öğrenciliğin ilk yılları için çocuklarınıza en keyifli ortamı oluşturmak sizin elinizde. Aydınlık bir oda, neşeli oyuncaklar ve derli toplu bir kitaplık, ilkokula başlayacak çocuğun konsantrasyonunu artıracak, daha büyük yaştaki çocukların da arkadaşlarını ağırlayarak sosyalleşeceği bir ortam unsurlardan sadece birkaçı…

IKEA, çocuk odalarında kullandığı canlı renkler, natürel malzemeler ve uyumlu tekstil kombinleriyle çocuklara hayallerini hayata geçirmeleri için fırsat sunuyor.

KEA Okul Araç ve Gereçleri

Okulların açılmasıyla birlikte, odalarında daha fazla vakit geçirecek çocuklar için, birbirinden renkli organize yaşam alanları tasarlıyor. Böylece uzun yaz tatili sonrası okula dönüşü, tüm çocuklar için keyifli bir hale getiriyor.

Okula dönüş zamanını, odalarını yenileme fırsatı olarak gören gençlerin yardımına da IKEA yetişiyor. Küçük dokunuşlarla odalarında büyük değişiklikler yapmak isteyen gençler, IKEA’nın renkli dünyasını odalarına yansıtıyor.

Birbirinden farklı genç odaları, fonksiyonel çalışma masaları, şarj sorununu ortadan kaldıran kablosuz masaüstü şarj üniteleri ve odaların kişiselleşmesine yardımcı olan dekoratif aksesuarlar IKEA’da gençleri bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir