Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ofis Stilinize Sonbahar Dokunuşu

Ofis Stilinize Sonbahar Dokunuşu

Sonbahar Ofis Kombin Önerileri

Ceket: Fendi, Çanta: 3.1 Phillip Lim, Gömlek: Versace

Ofis stilinin sadık parçaları gündemdeki yerini koruyor. Kombinlerinize ilham olacak bu parçalarla, ofis stilinize sonbahar dokunuşu yapmaya ne dersiniz? Çalışan kadınlar için ofis stilinde başarılı olmanın kurulları var. Klasik etekler, sade kesim gömlekler, dış giyimde de minimal manto ya da trençkotlar tercih edileceklerden. Tabi en önemlisi doğru parça ve renkleri bir araya getirmek. Size fikir vermesi için hazırladığımız sonbahar kombinlerimizi, birlikte incelemeye ne dersiniz?

Sonbahar Klasik Ofis Tesettür Kombini

Ceket: Holland House, Etek: Tibi, Çanta: Moschino

Modern ve elegan

Lacivert ve petrol mavisinin hakim olduğu kombinimizle gri ve beyazın hakim olduğu diğer kombinimizde iki farklı hava görebilirsiniz. Birisi iddialı ve modern parçalardan oluşurken, diğeri modern ve minimal parçaların birleşimi ile karşımıza çıkıyor. Ofis stilinizin en önemli kuralı ortamın ve mekanın ruhuna uygun giyinmek. Sizi kıyafetlerin esir almasına asla izin vermeyin. Bu yüzden rahat edebileceğiniz ve huzuru yakalayabileceğiniz kombinleri yapmaya özen gösterin.
Sonbahar Ofis Kombinleri

Kaban: Valentino, Ayakkabı: Modcloth, Eşarp: Saint Laurent

Klasik şıklığa feminen dokunuş

Taba ve kahvenin tonları sonbahar ve kış sezonunda en çok tercih edilen renk grupları arasında. Bu tonların hakim olduğu kombinimizde feminen algıyı az da olsa hissettirecek fiyonklu şık bir topuklu ayakkabıyı kullanmak istiyoruz. Vintage esintisini taşıyan dış giyim tercihimiz ve puantiyeli ipek eşarbımız kombinimizde özellikle tercih ettiğimiz diğer iki parça. Sizler de taba ve kahve tonlarının birbiri ile uyumundaki şık ofis kombinleri yapabilirsiniz.

Sonbahar Tesettür Ofis Kombinleri

Kaban: Richard Nicoll, Hırka: Oasis, Ayakkabı: Zara

Renk seçimlerindeki uyum

Hazırladığımız kombinlerde renk dengesini doğru sağlamak istedik. Artık kombinler ne tek renk üzerine kurulu, ne de iki renk. Kombinlere katılan üçüncü ve dördüncü renkler var. Ama en önemli kural, bu renkler her zaman kombinin tamamı ile uyum içerisinde olmalı! Füme, siyah, bebek mavisi tonlarının birbiri ile geçişlerini bu kombinimizde kullandık. Ayakkabı tercihinizi rahat edeceğiniz düz taban modellerden yana siz de kullanabilirsiniz.

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *