Ofis Kombinlerinde Bahar Tazeliği

Ofis Kombinlerinde Bahar Tazeliği

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Kap: Senna Design

Doğanın yeniden canlandığı ilkbahar günlerinde, yaşam tazeleyen renkler ofis sınırlarına giriyor.

Koşturma içinde geçen günlerde bir yanı enerji dolu bir yanı yalın sakinleştirici stiller, yeni başlangıçların sembolü oluyor. Stil güncellemesi yapmanız gereken şu günlerde, havanın gösterişine tesettür kombinlerle ayak uydurma vakti.

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Kap: Joseph Laurence

Konforu elden bırakmadan yakalanan modern siluetler, ofis yaşamında değişimin mimarları olacak. İşte tesettür ofis kombinlerini restore etmeyi sağlayacak bahar renkleriyle şıklık ilhamları…

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Elbise & Tunik: Gabriela Hearst

Çizgililerle Dinamik Stil

2017 trendler listesine adını yazdıran çizgiler, yine hitler arasında nam salmış gömlek elbiselerle buluşuyor. Bu iki trendin Bir araya gelmesi de ofis stilinin yıldız parçasını parlatıyor. Mavinin ferahlığına eşlik eden incecik beyaz çizgiler yalın bir görünüm yakalamaya yardımcı. Bununla beraber kalın kemerler de bele dolanınca ortaya klasik bir duruş çıkıyor. Bahar günlerinde ofiste hem trend görünüm, hem de ferah bir şıklık isteyenler benzer görünümlere imza atabilir.

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Krem Etek: Gucci

Plisenin Enerjik Görünümü

Birkaç yıldır gündemden düşmeyen pileli etekler, 2017 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarında da adından söz ettiriyor. Güneşi temsil eden sarının gölgesi, tasarımlara yansırken pilenin enerjisiyle zirveye oynuyor. Yüksel bel, maksi boy sarı pileli eteklerin ofis şıklığına uyumu göz ardı edilemez bir gerçek. Bu enerjik rengin beyazın masumiyetiyle bir araya gelmesiyse, hem klasikliğe aykırı düşmüyor hem de ferah bir görünüm yansıtıyor.

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

  • Pudra Elbise: Ganni
  • Çiçekli Elbise: Equipment

Ofis Stilinde Bahar Çiçekleri

Ofis yaşamına biraz hareket katmaya ne dersiniz? Ruhunuza ve çevrenize çiçekler açtıracak elbiseler, pazartesi günlerini bile sevilir yapmaya yetercek. Yeşilin, turuncunun, sarının hakimiyetindeki minimal çiçek formlarına sahip bir hafif bol kesim bir elbise tek ihtiyacınız olan. Bu hareketli parçayı minik çantalar, babetler ve tek renk şallarla tamamlarsanız, yıldızı desenli elbiseniz yaparak, klasik duruşu elden bırakmamış olursunuz.

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Volanlı Takım: Senna Desing

Volan ve Fırfırlar Ofis Stiline Sıçradı

Volanlı kollar, fırfır yakalar gömleklere ve bluzlara dinamizm kazandırıyor. Yüksek bel eteklerinizle kombinleyeceğiniz bu hareketli parçalar, baharın modern güzelliklerinden biri. Doğayla beraber yeniden canlanmanızı sağlayacak bu parçalar, gök kuşağının renkleriyle ofis sınırlarında değişime imkan tanıyor.

Tesettür Ofis Kombinleri 2017

Takım: Senna Desing

Takımları Renklendirme Zamanı

Konforlu tavrında rakip tanımayan pantolon – tunik ya da etek bluz takımları, baharla beraber renkleniyor. Neredeyse etek görünümündeki pantolonlara eşlik eden tunikler, pembeden sarıya, maviden yeşile doğanın tonlarıyla kombinleniyor. Ofis stiline uyum sağlayacak en rahat tesettür kombinlerden olacak bu parçaları illaki sneakerlarla kombinlemeniz gerekmiyor. Bağcıklı babetler, kısa kare topuklu ayakkabılar da eşlik etmeye aday trendler.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir