Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Ofis Kıyafetlerimizi Nasıl Kombinlemeli?

Ofis Kıyafetlerimizi Nasıl Kombinlemeli?

Tesettür Ofis Kombinleri

Sonbahar sezonu açıldı. Dolaplarınızı yenileme zamanı geldi. Stilinizi belirledikten sonra ihtiyacınız olan moda alışverişine çıkmaya hazır mısınız? Çalışan kadınların ofis stiline renk katacak kombinler hazırladık.

Üstelik seçtiğimiz uzun elbiselerin renklerine bayılacaksınız. Ara sezonda olduğumuz şu günlerde, açık renkleri ve koyu renkleri birlikte kullanabilirsiniz. Bizimle birlikte ofis stilinize ufak bir dokunuş yapmaya hazır mısınız? İşte birbirinden zarif iki farklı kombin…

Tesettür Ofis Kombinleri

Bordo renkli mucize

Stil sahibi kadınlar için, sezon trendleri ve renkleri çok önemli. Unutmayın, trendlere eşlik eden tüm kadınlar şıklıkları ile diğer kadınlardan her zaman bir adım öndeler. Yeni sezonun en çok konuşalacak renklerinden birisi bordo. Biz de stilinize en iyi dokunuşu yapmak için, bordo şıklığında özel bir elbise seçtik. Üstelik elbisemizin kol ve yakası gömlek havasını verdiğinden sizi daha genç bir görüntüye kavuşturacak.

Tesettür Ofis Kombinleri

Elbise: Refka
Eşarp: Özsoy
Çanta: Çantapark

Bu kombini ekru bir şal ve bordo bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Saat ve kolyenizde model ve renk tercihi sizin… Tavsiyemiz gold tonlarında bir saat ve kolye. Ya da farklı renklerde birbirini tamamlayan şık aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Ofis stiliniz için seçtiğimiz bu elbiseyi hemen dolaplarınıza ekleyin.

Tesettür Ofis Kombinleri

Elbise: Loria Vita
Şal: Ecardin
Çanta: Çantapark

Renk blokları

Ofis stilinize özel seçtiğimiz ikinci elbisenin tasarımında mucizeler gizli. Ekru ve somonun eşlik ettiği renkler, elbisemize naif ve elegan bir imaj kazandırıyor. Ayrıca ekru şeridin boylamasına elbiseyi iki yana bölmesi, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecek. Omuz detaylarındaki ekru renk bölmesi ise odak noktasında dikkat dağıtarak elbisenin tamamını ön plana çıkartıyor. Sezon trendi fermuar ise kol detaylarında karşımıza çıkıyor. Böyle bir elbiseyi tüm kadınlar için tavsiye ediyoruz. Renk seçimi ile sonbahar, ilkbahar ve yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elbisemiz iki renkten oluştuğu için kombinimizin diğer parçalarında renk farklılıklarına gitmiyoruz. Bu yüzden somon bir çanta ve şal, kombinimizi tamamlayan en önemli parçalar. Ayakkabımızı özellikle ekru seçiyoruz. Unutmayın ten rengi stilettolar sizi olduğunuzdan daha uzun ve zayıf gösterir. Boyunun uzun görünmesini isteyen tüm kadınlar için, böyle bir elbiseyi tavsiye ederek ayakkabı seçimini de ten rengi stilettolardan yana kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *