Nişan ve Özel Günler İçin Şık Bir Abiye Kombin

Nişan ve Özel Günler İçin Şık Bir Abiye Kombin

Nişan ve Düğünler için Tesettür Abiye Kombin

Yaz aylarının gelmesi ile nişanlar, düğünler, özel günler her geçen gün artar. Kıyafet ve kombin tercihlerinde bazen binbir seçenek içinde neyi tercih edeceğimizi bilemeyiz. Kafamız karışır; onu mu denesem? Şunu mu alsam? Bunu mu giysem? Duygu ve düşüncelerimiz içinden çıkılmaz bir hal alır. Kararsız kalırız. Eğer gecenin şık, zarif, kibar, asil bir hanımefendisi olmak istiyorsanız, hangi kıyafeti giymeliyim, hangi renklerle kombin yapmalıyım diye düşünmek yerine, bir de bizi dinleyin derim. Bizim araştırmalarımız bu yaz için şıklık, zariflik, kibarlık ve asillik çizgilerini bir arada görebileceğimiz kıyafetlerdir. İşte size sıcak yaz günlerinde özel günleriniz için hazırladığımız harikulade güzel ve estetik bir abiye kombin.

2013 İlkbahar – Yaz sezonunda birçok markalar, sezonun trend rengi olan pudra ve minti çeşitli tasarımlarda kullanmışlardır. Şık bir cekette, şalda ya da bir tunik ve etekte bu renkleri sıkça görebilmekteyiz. Pudra ve minti ayrı ayrı tercih edebileceğimiz gibi tek bir kombinde de bu iki rengi bir araya getirebiliriz. Aslında birbirine en çok yakışan renkler arasında mint ve pudrayı sayabiliriz. Kombinimizde göze hoş gelen bir abiye elbiseyi, aynı renklerde ayakkabı, aksesuar ile birlikte, mint bir çanta ve şal ile tamamladık. Sizler bu renk dağılımını farklı şekilde de yapabilirsiniz.

Abiye seçimlerimizde dikkat etmemiz gereken en önemli seçenekler kıyafetin kumaş dokusu, rengi, tasarımı, modeli ve rahatlığıdır. Gece boyunca üzerimizde taşıdığımız kıyafetin içinde rahat olmak isteriz. Tesettürlü hanımlar için bolerolu abiye takımlardan ziyade, kol ve etek boyu uzun yaka kısmını da rahatça şal ya da başörtüsü ile kapatabileceğiniz modelleri seçmenizi öneririz. Eğer abiye kıyafet seçiminizde model fazla ışıltılı ise, ayakkabı ve çanta seçiminizde de daha sade olmanız, aynı zamanda kıyafet bütünlüğünüzde, kimlik ve kişiliğinizin abartısız sade, hoş, seviyeli ve elit bir görünüme sahip olabileceksiniz.

Pudra ve mintin bir arada olması, kelimelerin, hecelerin bir şiirde buluşması gibidir. Duygularımızın referansı, kıyafetlerimize, kıyafetlerimizden davranışlarımıza kadar, olgunluk, güzellik ve yüceliğe kadar kemal sıfatlarla nitelendirilecektir. Bu kombin hayalden de öte güzeldir. Bu abiyeyi zengin kılan, değerli bir zümrüt taş kadar güzel bir ipek şalla kombine ettiğimizde, tesettürlü hanımların vazgeçemeyeceği bir kıyafettir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *