Nihan 2016 Yaz Koleksiyonundan Tunik ve Kap Modelleri

Nihan 2016 Yaz Koleksiyonundan Tunik ve Kap Modelleri

Nihan 2016 Tunik ve Kap Modelleri

Özgür ve renkli ruhuyla gönülleri fetheden Nihan, 2016 yaz koleksiyonundaki tunik & kaplarıyla başarısını taçlandırıyor. Sezon trendlerini bulabileceğiniz markanın konforlu ve cool tasarımlarıyla bahar enerjinizi tazeleyin.

Desen, nakış, arma, denim… Modanın yakın temas halinde olduğu her trendi Nihan koleksiyonunda. Yaz dolaplarınızın vazgeçilmezi olacak ince ve yumuşak dokulu tasarımlar, bir süper kahraman gibi sıcak havalarda imdadınıza yetişecek.

Nihan 2016 Tunik ve Kap Modelleri

Yaz Dolabının Olmazsa Olmazları

Yaz dolaplarınızın olmazsa olmazı denim kap & tunikler. Hem kap hem tunik olarak kullanabilecek denim tasarımları kombinlemek de bir o kadar kolay. Her desen ve her renkle uyum sağlayan bu trend, Nihan’ın tesettüre uygun ölçüsüyle beğeni topluyor.

Nihan 2016 Tunik ve Kap Modelleri

Cool Tavır Sportif Görünüm

2016 yaz sezonunda çizgili bir parçanız mutlaka olmalı. Koleksiyonların istisnasız hepsinde yer eden çizgiler, farklı renklerle farklı kullanımlarla boy gösteriyor. Nihan’ın yeni sezondaki tasarımlarında ise çizgiler mavi – beyaz ikilisiyle ya da yakın arkadaşı denimle kullanılıyor. Cool tavırdaki çizgili kap ve tunikler, stilinizin sportif gücünü ortaya koyacak. Çizgilerin hakimiyetine geçtiğimiz sezondan beri trend çizgisini koruyan ekose desen eşlik ediyor.

Nihan 2016 Tunik ve Kap Modelleri

Ezber Bozan Nakış ve Armalar

Geleneksellikten sıyrılarak modernizme kavuşan nakış, sezon koleksiyonlarının en çekici trendi. Nakışların yükselişine takılan armalar ise neşesiyle enerjiyi zirveye çıkarıyor. Nihan koleksiyonlarındaki zarif nakışlar, eğlenceli armalar sportif duruşun en şık halini yansıtıyor.

Marka 2016 yaz koleksiyonlarında düz sade tuniklerini birçok alternatifle sunuyor. Neredeyse ayak bileklerine kadar inen tunikler, tesettürlü kadınları oldukça rahat ettirecek. Şıklığı da sportifliği de yansıtabileceğiniz bu sihirli tunikler, tam da yaz havasına göre.

Nihan 2016 Tunik ve Kap Modelleri

Kaplarda Yeni Stiller

Bahar aylarının kararsız havasına uyum sağlayacak kaplar, Nihan‘ın kusursuz kesimiyle güçlü havasını estiriyor. Uzun boyları, kemer detayları ve kesimleriyle yeni bir karakter kazanan kaplar, günlük şıklığın tahtına oturuyor. Önü kapalı kullanımında elbise görünümü veren, omuzlarda maskülen havaya bürünen kaplar, adeta stil alternatifi sunuyor.

Nihan koleksiyonlarında gençlere özel harika fikirler var. Sportif trençleri, ister dış giyim parçası olarak isterseniz de tunik olarak kullanın. Her durumda değişmeyen şey ise güçlü stiliniz!

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir