Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Nihan 2016 Tunik Modelleri

2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nu görücüye çıkaran tesettür giyim markalarından biri de Nihan oldu.

Her sezon olduğu gibi çizgisinden ayrılmayan marka, yeni sezonda da tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olacak.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Nihan Giyim İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nunun birbirinden özel parçalarını, Venezia AVM‘de gerçekleştirdiği çekimle sunuyor. Etek, elbise, pardesü, kaplarıyla baharın havasını, renk ve dokularıyla sunan Nihan, cıvıl cıvıl koleksiyonuna eşarp ve şallarını da ekleyerek, sezona bomba gibi düşüyor.

Nihan Tesettür Giyim Modelleri 2016

Baharın cıvıl cıvıl renkleri

Sezon trendlerini koleksiyonunun tamamında yansıtan Nihan, tesettür giyim 2016 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan renkleri kullanıyor.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Pembenin, yeşilin, mavinin en güzel tonları dikkat çekenler arasında yer alıyor. Nihan‘ın tasarımlarında hakim olan tek renk sade parçalar, ayrıntılarla da biraraya gelerek hareket kazanıyor. Etnik nakışları, geometrik desenleri görebileceğiniz parçalara, ekose desen eşlik ediyor.

Nihan Yazlık Tesettür Giyim

Gençlere özel spor tasarımlar

Muhafazakar duruşunu modern çizgiyle buluşturan marka, her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da gençlere özel spor ve şık tasarımlara imza atıyor. Nihan, 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nda trençkotları, spor gömlekleri, sweetshirtleriyle gençlerin imdadına yetişecek.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz

Pardesüye farklı bir bakış

Pardesü anlayışına farklı bir bakış getiren Nihan, yeni sezonunda da dış giyim ürünlerini spor ve şık görüntüyle buluşturuyor. Gençlere hitap ettiği kadar hemen hemen her yaşa yönelik tasarımlara imza atan marka, tüm zevklerin buluştuğu bir koleksiyon sunuyor.

Nihan Giyim Tesettür Modelleri

Kumaş seçiminde yaza uygun ince ve yumuşacık dokular tercih eden marka, keten kumaşla tasarladığı parçalarla da beğeni toplayacak.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Koleksiyonunda Bahar Coşkusu

Tasarımcıların hayal dünyasını harekete geçiren ana faktörü oluşturan şehir hayatının kaotik yansımaları öz güvenli duruşlarıyla yeni sezonda tam da sizi yansıttığını düşündüğünüz tasarımlara sahip. Sezona enerjisi yüksek bir başlangıç için Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nu keşfedin!

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Stil Sahibi Kombinlerin Gizli Şifresi

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu şehirli tasarımlarla karşılayan Nihan, stil sahibi kombinlerin anahtar parçalarını oluşturan ürünlere yer veriyor. Etkileyici dokular, file detaylı kaplar, etekler, pardesüler ve yaz desenleri…

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Tüm bu parçalara önümüzdeki ilkbahar yaz ayları boyunca sıkça rastlayacağız. Nefes kesen ürünler mağazalara giriş yapmaya başlamışken, Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nun hit parçalarını alışveriş listenize eklemenin tam zamanı!

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Yorumlar

“Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Gamze dedi ki:

    İnternet üzerinden 2016 ilkbahar yaz sezonu ürünlerinizin satışını istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir