Nihan 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Nihan 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Nihan Giyim 2014 Pardesü Modelleri

Tesettür giyim firmaları arasında adından koleksiyonları ile söz ettiren Nihan Giyim, 2013-2014 Sonbahar Kış pardesü modelleri ile hanımların ilgi odağı oldu. Özellikle kendini genç hisseden hanımlara yönelik tasarımlar hazırlayan firma, sezona şık pardesü modelleri ile bir hayli iddialı girdi.

Nihan Giyim yeni sezon pardesü modelleri, modern ve şehirli hanımların tarzları için tercih edebilecekleri şıklıkta. Koleksiyonda birbirinden şık özel tasarımlar dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca Nihan Giyim 2013 2014 koleksiyonu da, ürün çeşitliliği ile öne çıkan firmalar arasında.

Yeni sezon pardesü modellerinde minimal formlar sade ve estetik yorumu ile öne çıkan trendler arasında. Özellikle klasik pardesü modellerini tercih eden hanımlar için, ürün çeşitliliği oldukça zengin. Sezon trendi ekose deseni, Nihan pardesü modellerinde görüyoruz. Ayrıca modellerdeki zarif kemer detaylarının ise çok şık olduğunu söyleyebiliriz.

Üniformatik modeller kadar, sezon trendi olan pelerin yakalı tasarımlar da Nihan’ın pardesü modellerinde öne çıkan parçalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bebe yaka önden düğmeli klasik pardesü modelini ise sade bir tarzı seven hanımlar için tavsiye edebiliriz.

Nihan yeni sezon koleksiyonunda sezon öne çıkan rengi olan bordonun hakimiyetini görüyoruz. Bununla birlikte siyah, vizon ve kahve tonları da diğer renkler arasında. Dış giyimde tercihiniz minimal formlardaki pardesülerden yana ise, size Nihan’ın yeni sezon modellerini önerebiliriz.

İşte Nihan Giyim’in birbirinden şık yeni sezon pardesü modelleri;

Yorumlar

“Nihan 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri” için bir cevap

  1. […] Nihan Giyim’in en yeni pardesü modellerini incelemek için tıklayın. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir