Ne Giysem Derdine Son Veren Giy-Çık Tunikler

Ne Giysem Derdine Son Veren Giy-Çık Tunikler

Nurkombin Petrol Mavisi Yakalı Spor Tunik

  • Petrol Mavisi Yakalı Spor Tunik – Nurkombin: Satın Al

Yaz sıcağında en çok aranılan rahat formlar giy–çık tunikler. Sıradanlıktan uzaklaşan, trenderi yansıtan onlarca farklı tasarım, ne giysem dersine son veriyor. Kombinlemesi bir o kadar kolay giy–çık tuniklerin en cool modlarını yazımızda keşfedin!

Mevra Tunik-Kap Modelleri

Sokağın Yeni Yıldızı Tunik Kaplar

Sorgusuz sualsiz beğenimizi toplayan kap tunikler; giy–çık halleriyle, her ana uyum sağlamalarıyla alışverişte liste başı oluyor. Yazın bunaltıcı havasında kat kat giyinmekten kurtaran tunik–kaplar, kreatif yönleriyle sokağın yeni yıldızı!

Som Fashion Tunik Modelleri

Yaza Cıvıl Cıvıl Bir “Merhaba”

Yazın canlı renklerini en rahat yansıtabileceğiniz parça tunikler. Pembenin, yeşilin, mavinin, turuncunun en sıcak tonlarıyla, tropikal esintiler oluşturmanın tam zamanı. Cıvıl cıvıl renkleriyle oyunbaz kombinler oluşturabileceğiniz giy–çık tuniklerle keyifli bir yaz geçirin.

Mevra Çizgili Tunik Modelleri

  • Kiremit Jenna Cotton Tunik – Mevra: Satın Al

Giy–Çıkların Harikası Çizgili Gömlek

Bu sezon çizgili geçecek demiştik! Enine–boyuna onlarca farklı renkle tasarlanan gömlekler, giy–çık parçaların harikaları. Genellikle beyaz zemin üzerine tasarlanmış boyuna incecik zarif çizgiler dolapların joker parçası.

Kuaybe Gider Yazı Baskılı Giy-Çık Tunik Modelleri

Eğlence ve Dinamizm Zamanı

Dümdüz tuniklerden sizler de sıkılmadınız mı? Biraz eğlenceli bir şeyler denemeye ne dersiniz? Sezonun ışıltılı yazı baskıları, rengarenk nakışlı işlemeleri, figürleri, armaları… Biraz hareket, çokça şıklık. Olabildiğince bol ve neşeli tasarımlarla giy–çık kombinleriniz hazır.

Kuaybe Gider Giy-Çık Tunik Modelleri

  • Haki Pas A Pas Tunik – Kuaybe Gider: Satın Al
  • Come La Vita Tunik – Kuaybe Gider: Satın Al

Oldukça Uzun ve Bol, Oldukça Şık ve Rahat

Neredeyse ayak bileklerine kadar uzanan upuzun tunikler, bol tasarımlar, dökümlü kesimler, bir yaz harikası. Alışverişlerin olmazsa olmazı, giy–çıkların baş rolü bu tunikler, yıldızı yüksek seçiminiz olacak.

Latifa Yazı Baskılı Tunik Modelleri

Sportif ve Minimalist Bir Tercih

Sportif ve minimalist 2016 yazına yakışacak en iyi tercih, konforlu tunikler. Yazı baskılı, asimetrik seçimler ya da olabildiğince düz ve sade tunikler, kombinlemesi rahat olduğu gibi ekstra hiçbir parçaya ihtiyaç duymuyor. Giy, çık ve rahat et.

Armine Mavi-Beyaz Tunik Modelleri

Mavi–Beyazla Özgür Ruh Zirvede

Giy–çık parçalarınızı sadece trend renklerden seçerek bile, başka hiçbir parçaya ihtiyaç duymadan harika kombinlere imza atmanız mümkün. Sezonun muhteşem ikilisi mavi–beyazı deneyerek, tatil hissini kombinlere yansıtırken, özgür ruhu da zirveye taşıyacaksınız.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir