Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Her Kadının Hayalini Kurduğu Daireler Nazenin Konakları’nda!

Her Kadının Hayalini Kurduğu Daireler Nazenin Konakları’nda!

Nazenin Konakları Çengelköy

İstanbul’un en köklü lokasyonunda konumlanan ve kadın-erkek ayrı olarak planlanan sosyal tesisleriyle tanıdığımız Nazenin Konakları, Çengelköy’de  ayrıcalıklı bir yaşama başlamak isteyenlerin hayallerini karşılıyor.

Aralık 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Nazenin Konakları, Türk aile yapısının hassasiyetleri gözeterek planlanan en iyi projesi olma iddiasında. 76 konuttan oluşan Çengelköy Nazenin Konakları projesinde büyüklükleri 160 ile 425 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 konut seçenekleri yer alıyor. Türk toplumunun aile yapısına uygun olarak düşünülen geniş odalar ve sosyal imkanlar projeyi öne çıkaran özellikler arasında yer alıyor.

Nazenin Konakları Çengelköy

Kültürel Miras

Türk toplumunun zengin ve kayda değer kültürel mirasını günümüze uyarlayan Nazenin Konakları’nda mahremiyet alanlarının korunduğu, geniş oturma alanlarının yer aldığı, çocuklu ve çok sayıda aile bireyinin bir arada yaşadığı farklı daire seçenekleri ile “geleneksel Türk aile yaşamına” hitap ediyor.

“Bir fincan kahvenin kırk yıl, Nazenin Konakları’nda komşuluğun bir ömür hatrı vardır” mottosu ile komşuluk ilişkilerine vurgu yapan proje kültürel mirası gelecek nesillere taşımanın sorumluluğunu taşıyor.

Bilgi için tıklayın!

Nazenin Konakları Çengelköy

Kendine Bak

Her gün farklı bir spor aktivitesinden ücretsiz olarak yararlandığınız sağlıklı ve zinde bir yaşam hayal edin…

Nazenin Konakları içinde yer alan sosyal tesisler, spor merkezleri, sauna ve hamam alanları, paten ve yürüyüş parkurları sağlıklı yaşamı günlük bir rutine çevirmeye olanak sağlıyor. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı düşünülen sosyal tesisler, yine kadın ve erkekler için ayrı ayrı planlanan yarı olimpik kapalı yüzme havuzları projenin özgün yapısını ortaya koyuyor.

Nazenin Konakları Çengelköy

Çok amaçlı açık spor alanı (basketbol, futbol, voleybol), kadınlara özel pilates ve yoga stüdyosu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, masaj odası da “Kendine Bak” düşüncesiyle projenin sağlık ve zinde yaşam alanları arasında yer alıyor.

Yaz Öncesi Serinleten Fırsat

Diriliş Ertuğrul‘ dizisinin ana sponsoru olan Nazenin Konakları, Çengelköy’de ayrıcalık bir yaşama başlamak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Nazenin Konakları Çengelköy

Çengelköy Nazenin Konakları geniş odalı konutları, kadın ve erkekler için ayrı ayrı düşünülmüş spor alanları, muhteşem doğal güzellikleriyle hayalini kurduğunuz yaşamı gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Üstelik yoğun ilgiye ve inşaatın %65 seviyelerine ulaşmasına rağmen bir süredir fiyatlarında değişiklik yapmayan Nazenin Konakları, Mayıs ayı süresince de fiyatlarını yükseltmeyecek!

Bilgi için tıklayın!

Nazenin Konakları Çengelköy

Konuyla ilgili açıklama yapan Nazenin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, geçtiğimiz yıl başlayan konut seferberliğine ilk günden beri destek verdiklerini, bu kapsamda önce Türk Lirası’na geçtiklerini ve fiyat sabitleme politikasını aylardır sürdürdüklerini söyledi. Mayıs ayı süresince de bu politikaya devam edeceklerini belirten Kaan Pehlivan sözlerini şöyle tamamladı; “Konut seferberliği kampanyasının satışlarımıza yansıması çok olumlu oldu. Satışlarımızın 3’te 2’sini tamamladık. Artan maliyetlere rağmen fiyatlarımızda değişiklik yapmamak için yoğun çaba sarf ettik. Ülkemizin iyiliği, insanların mutluluğu için samimiyetle çalışan bir şirketiz. Kısa bir süre daha fiyatlarımızda değişiklik olmayacak.”

Nazenin Konakları Çengelköy

Nazenin Konakları Projesinin Öne Çıkan Özellikleri

 • Kadın ve erkekler için 2 ayrı sosyal tesis
 • Kadın ve erkekler için özel yarı olimpik kapalı yüzme havuzları
 • Kadın ve erkeklere özel fitness center
 • Sauna, Türk hamamı, buhar odası, masaj odası
 • Masa tenisi, bilardo, playstation odası
 • Kadınlara özel pilates ve yoga stüdyosu
 • Çok amaçlı açık spor alanı (basketbol, futbol, voleybol)
 • Paten alanları
 • Yürüyüş, bisiklet parkurları
 • Dairelerden ortak alanları izleyebileceğiniz kapalı devre kamera sistemi
 • Kapalı otopark (her daireye en az 2 araçlık kapalı otopark ve misafir otoparkı)
 • Çocuklar için parti ve oyun alanı ve özel tasarlanmış peyzaj alanları
 • Her daireye 5m2’lik depo alanı

TRT1’in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul‘un ana sponsoru olan Nazenin Konakları ile ilgili detaylı bilgiyi 444 9 483‘den veya www.nazeninkonaklari.com ‘den alabilirsiniz. Projenin Instagram adresi ise @nazeninkonaklari

Nazenin Konakları Çengelköy

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *