Nasıl Giymeli: Tesettür Mayo ve Kaftan

Nasıl Giymeli: Tesettür Mayo ve Kaftan

Tesettür Mayo ve Tatil Kombini 2014

Son yıllarda Ramazan öncesi ve Ramazan sonrası olmak üzere tatil planları ikiye bölünüyor… Peki siz de bizler gibi Ramazan ayı sonrası tatil yapmayı planlayanlardan mısınız? Öyleyse hazır olun; tatil geliyor. Hepimiz kendimizi denize atmak için geri sayıma başladık! Şimdi ise tatil bavulunun en önemli kısmı olan plaj çantalarını hazırlamaya geldi! Sezonun trendlerini plaja taşımaya ne dersiniz?

Hepimizin bildiği üzere kaftanlar, pelerinler, kimonolar bu sene her yerde! Bizlerde kaftanlardan yola çıkarak tam 5 farklı stil önerisi hazırladık. Şimdi hangi kombinin kendinize uygun olduğunu belirleyin ve plaj çantanızı hazırlayın!

Tesettür Mayo ve Tatil Kombini 2014

Sıcak Bir Renk: Kırmızı

Bazıları kırmızı sever! Evet, kimileri için çok uzak bir ihtimal gibi görünen kırmızı, kimileri için ise bir vazgeçilmez. İlk kombinimizi 2014’ün renklerinden olan biber kırmızı ile hazırladık. Sezonda bolca gördüğümüz kırmızı renkte kaftanı siyah parçalarla kombinledik…

Tesettür Mayo ve Tatil Kombini 2014

Serin ve Sakin: Mavi

Yaz mevsimini ve özellikle de plaj çantalarında görmeyi en çok arzuladığımız renk olan mavi ikinci kombinimizin ana rengini oluşturuyor. Maviyle kontrast oluşturması için beyaz bir terlik ve çanta ile kombini tamamladık.

Tesettür Mayo ve Tatil Kombini 2014

Bu Yaz Ruhumuz “Desen Desen”

Karmaşık desenler plajlara yansıdı! Sezonun trendlerinden olan desen çılgınlığını kaftanlara çok yakıştırdık. Melissa plaj ayakkabıları ise kombinimizi taçlandırıyor.

Tesettür Mayo ve Tatil Kombini 2014

Pembe ve Turkuaz ile Genç Bir Stil

Enerjinizi doruklarda yaşıyor ve bunu stilinize de yansıtmak istiyor olabilirsiniz. Enerjik bir yaz hayalinde olanlar için pembe ve turkuaz uyumu bir vazgeçilmez olacak.

Siyah ve Beyazın Asaletini Plajlara Taşıyın!

Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyoruz ama siyah ve beyazın plajlara ayrı bir hava kattığı aşikar. Siyah ve beyaz renklerinde, gül desenli kaftanı yine iri gül desenli bir terlik ile kombinledik. Büyük beyaz plaj çantası da kombinin anahtar parçalarından olmaya aday.

Yorumlar

“Nasıl Giymeli: Tesettür Mayo ve Kaftan” için bir cevap

  1. nazli dedi ki:

    Acil cvp verirseniz sevinirim bu kaftanlardan nerde bulabilirim markasi nedir hicbiyerde bulamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir