Naquesh Cafe&Butik’ten Hediye Kap Kazanın! (Süre Sona Erdi)

Naquesh Cafe&Butik’ten Hediye Kap Kazanın! (Süre Sona Erdi)

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

2017 kışı, günlük giyimin vazgeçilmezlerini bol ve salaş kesimlerle bildiriyor. Sezonun cool tavrını sergileyen üst düzey konforlu parçalar, kadınlara adeta huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Yeni olasılıklara imkan tanıyacağınız “big size” tasarımlarla hem havalı hem karakterli bir stil yeni sezonu etkisi altına alıyor.

Sezonun trend parçalarını seçkin tesettür giyim butiği Naquesh Cafe & Butik ile keşfettik! Şimdi siz de bu konfora dahil olmak için haberimize göz atın!

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

Konforu Önde Tutan Kabanlar

Kışın en çok ihtiyacımız olan konfor hissi ceketlere, trençlere, kabanlara da etki ediyor. Salaşlığı sıradan bir stil olarak göstermeyen, tam aksine cool bir havaya büründüren ve hiç şüphesiz üzerinizden düşmeyecek bu parçalarla stil sahibi görünüme imkan tanıyın.

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

Hava şartlarını lehinize çevirirken, kışın karlı ve yağmurlu günlerinde de üst düzey rahatlık sunan parçalar stil oyunu oynuyor. Bu oyunun en önemli kurallarıysa “konforlu şıklık“. İster ofis yaşamında ister alışverişte, günlük yaşamda konforlu paltolarla bir adım öne geçebilirsiniz. Isınma turlarına muhakkak konforlu paltolarla başlamalısınız. Naquesh Butik‘ten seçtiğimiz kaban modelleri ile konforu en üst seviyeye çıkarın, cazip fiyat avantajlarıyla da alışveriş keyfini ikiye katlayın.

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

Trikolarda Konfora Eşlik Eden Şıklık

Konfor sadece dış giyim tasarımlarına yansımıyor. Kışı ısıtacak sıcacık trikolarda dar formlarından sıyrılıyor, bol ve dökümlü kesimlere sahip oluyor. Kazaklar, hırkalar ve triko tunikler… Yumuşacık tasarımların hepsinde konforla beraber karakterli şıklık göze çarpıyor.

Sezonun en sevilenleri arasına giren trikolara yatırım yapın, şimdi alın uzun süre kullanın! Yatırım yapılması gereken en önemli parçaların başında trikolar geliyor. Yumuşacık dokuları ile içimizi ısıtırken şıklığı da üst seviyeye çıkan trikolar her gardırobun olmazsa olmazlarından. Naquesh Butik ‘ten seçtiğimiz triko modelleri çeşitliliği ve renkleriyle göz dolduruyor. Farklı renklerde ve farklı modellerde yüzlerce ürünü tek çatı altında müşterilerine sunan Naquesh Butik konforu elden bırakmayan trikoları da göz ardı etmemiş. Kazaklar, tunikler, elbiseler ve hatta etekler de şimdi triko sıcaklığıyla gardıroplarımızda yerini alıyor.

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

Naquesh Butik’ten Giy-Çık Kap Hediye!

Bol yağışlı kış mevsimi moralinizi bozmasın… Evet ciddi bir soğuk var ama siz bu kışı sıcacık geçireceksiniz! Serin havalarda içinizi ısıtacak bu güzel haber Ankara ve Kayseri’nin en popüler cafe & butiği olma özelliğini taşıyan Naquesh Cafe & Butik ‘ten geliyor.

Naquesh Butik Tesettür Giyim Butikleri

Yukarıdaki kombinde yer alan Kayra yeni sezon kaşe giy-çık kap, Naquesh Cafe & Butik ‘ten YeşilTopuklar ziyaretçilerine hediye! Kazanmak ise çok çok basit!

  • 1 – Hemen instagram.com/yesiltopuklar adresine tıklayın, yukarıdaki kombinin bulunduğu paylaşımı “Beğenin” ve yorum olarak bir arkadaşınızı etiketleyin! (Farklı yorumlarda etiketlediğiniz her arkadaşınızla kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.)
  • 2 – Naquesh Cafe & Butik ‘in Instagram (instagram.com/naquesh) hesabını takibe başlayın!

Naquesh Kayseri
Adres: Başyazıcı Center Alparslan Mah. Emrah Cad. No:6 Melikgazi/KAYSERİ
Telefon: (0352) 233 53 43

Naquesh Ankara
Adres: Ufuk Üniversitesi Cad. 1472. Sok. Öztaş Apt. Altı. 4/1 Çukurambar/ANKARA
Telefon: (0312) 220 07 01

Yorumlar

“Naquesh Cafe&Butik’ten Hediye Kap Kazanın! (Süre Sona Erdi)” için bir cevap

  1. eda dedi ki:

    zevkle takip ettiğim burası vardı . buranında tadı kalmadı. reklamlar kampanyalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir