Mürdüm Rengin Şıklığında, Kışa Özel Kombinler

Mürdüm Rengin Şıklığında, Kışa Özel Kombinler

Mürdüm Renkli Kışlık Tesettür Kombini

Eylül ayı birlikte kombinlerimizde renkler soft ve açık tonlardan, kış renklerine dönüşmeye başladı. Bugün size mürdüm renginin cazibesinde, sonbahar ve kışa özel şık bir kombin hazırladık. Mürdüm enerjisi ve feminen duruşu ile bu sezon trendler arasında yerini aldı.

Kombinimizde Alice marka kendinden desenli, ekru zarif bir ceketi seçiyoruz. Ceketimiz önden gizli fermuar detayı ve hakim yaka modeli ile sade ve naif bir duruş sergilemekte. Biz bu şık ceketi mürdüm rengi ile kombinlemeyi tercih ettik. Sizler de açık renk ceketlerinizi birçok renkle kombinleyebilirsiniz.

Dış giyim manto tercihimiz olarak da Marc Jocobs’un sezonun trend modeli olan oversize kesim geniş kalıplı bu şık paltosunu tercih ediyoruz. Alice marka ceketi ve Marc Jacobs’un sade mantosunu net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Kombinimizde mürdüm rengin hakimiyetini etkin bir şekilde gösteren Aker’in yeni sezon etek modelini ve yine Aker’in puantiye desenli mürdüm ve bordo renklerinin hakim olduğu şık eşarp modelini tercih ediyoruz. Miu Miu zincir detaylı çanta ve kombinimizle renk uyumu içindeki, yine sezonun trend modeli olan kısa botlarımızı kullanıyoruz.

Aksesuar olarak kombinimizdeki tüm renkleri kullanabilirsiniz. Biz mürdüm bir kolye, gold bir bileklik ve mürdüm bir yüzük kullanmayı tercih ettik. Kışın sıcak rengi olan bordo, mürdüm, mor ve fuşyalar bu sezon canlı renk olarak kullanılacak renkler arasında. Sizler de kombinlerinizde bu renklere yer verin.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir