Mükemmel Kombin için Eşarp & Pardesü İkilileri

Mükemmel Kombin için Eşarp & Pardesü İkilileri

Kayra 2016 Genç Kap Modelleri

Çiftinizi Seçin: Eşarp & Pardesü

Zamansız ceketlerin buluştuğu harika eşarplarla sezonun mükemmel çiftini yakalayın. Ceketlerin ikonik tavrı, modern kadının çabasız şıklığını en iyi yansıtan anahtar parçalardan. Zamansız bu parçaları gündüzden geceye taşımak da mümkün. Beyaz, bebe mavisi, pudra…

Sezonun hit renkleriyle yer alan kusursuz kesimler, dikkat çekici stili vaat ediyor. Maskülen, bohem, şık, sportif her stili, tamamladığınız eşarplarla yansıtabilirsiniz. Tesettürlü kadınlara ilham olacak mükemmel kombin çiftlerinin en iyi fikirleri ise yazımızda!

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

Oversize Kap ve Eşarp

2016 yaz sezonuna damga vuran, oversize akımına en yakışan ceketler, kap ve pardesüler oluyor. Güçlü görünümün en kolay yollarından olan büyük beden ceketler, harika kombinlerin ilk adımı. Tek renk oversize bir dış giyime eşlik edecek sezonun hit renkleri ve desenlerini yansıtan eşarplar ise farklı havanıza katkı sağlayacak. Klasik görünümü veren ceketleri ofis stilinde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi günlük hayata da kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Bunun içinse eşarbı daha sade seçerek spor ayakkabıları kullanmak olacak.

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

Klasik Pardesü ve Eşarp

Sezonun iddialı ceketleri adeta kahramanımız oluyor. Düz sade kesimli kap ve pardesü tasarımları ise zamansız olduğu gibi anahtar parçalardan. Yazın trendi çizgilerle bir araya gelen kap modelleri de natürel renkli eşarp ve şallar eşlik ediyor. Klasik kaplarla biraz olsun sportif hava vermek için şifon şallarınızı kullanabilir; casual duruşu korumak için eşarplarınızı kullanabilirsiniz.

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

Renkli Pardesü ve Çizgili Eşarp

Güneşli, masmavi bir gökyüzüne en yakışan enerji dolu yaz kombinleri oluyor. Baharın taptaze havasını yansıtacağınız mavi, yeşil renklerindeki pardesünüzle sezonda oldukça yer eden çizgili eşarp ve şallarınızı buluşturun.

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

İddialı Ceket ve Eşarp

Renkli ceketler yaz dolaplarının vazgeçilmez parçası. Dikkat çekici tasarımlar, ikonik tavırlarıyla adeta cezbediyor. Düz renk ceketinizin üzerine desenli bir eşarp seçin ve keyifle giyin.

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

Salaş Kap ve Şal

Kombinlerinize güç katacak salaş, şal yaka kaplar, sportif olduğu kadar şık duruşuyla, her stile uyarlanabilir haliyle dolapların yeni jokeri oluyor. Mevsimlik karlarsa her eşarbınızla uyum sağlayacak. Hemen hemen her koleksiyonda boy gösteren şal yaka kaplar, alışveriş listenizde başı çekmeli. İster natürel renklerin ferah duruşuyla ister kontrast renklerin güçlü duruşuyla kullanın.

Tesettür Giyim 2016 Kombinleri

Denim Pardesü ve Eşarp

Denim ceketler ise her yıl olduğu gibi bu sezonda da göz önünde. Her zamanki görünümün dışında dinamik denim pardesüleri kombinlemek de bir o kadar zevkli. Her eşarbınızla şüphesiz uyumu yakalayacak denimlere en çok beyaz, krem, kırmızı ve mavi tonlarının yakıştığına şüphe yok.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir