Muhafazakar Tatilin Kuralları Bodrum’da Değişiyor!

Muhafazakar Tatilin Kuralları Bodrum’da Değişiyor!

Bodrum Lussoro Hotel Genel

Bodrum‘u bir tutku olarak görenlerin en yeni tatil merkezi olan Lussoro Bodrum, çok gezen ve çok tanıyan, yenilikleri keşfeden, tatilini üst seviye konforla yaşayan misafirlerine unutulmayacak deneyimler yaşatıyor.

Lussoro Bodrum, misafirlerine kendi değerleri ve istekleri doğrultusunda hayal ettiklerinin ötesinde deneyimlerle dolu bir konaklama tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda alkolsüz premium her şey dahil konseptini sunarken, 100 m. uzunluğundaki özel platform iskelesinde bulunan plajı, ülkenin mutfak kültürünü yansıtan helal gıda sertifikalı zengin mutfağı ve bir çok etkinlik ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Bodrum Lussoro Hotel Gümüşlük

Bodrum’da Muhafazakar İslami Tatil‘in modern, hizmet kalitesi yüksek ve en yeni adresi olan Lussoro Bodrum Hotel kendi özel iskelesi ve mahremiyeti ön plana çıkaran konumu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Denize sıfır konumu, kadınlara özel rahatça denize girebilecekleri, güneşlenebilecekleri ve yine hemen arkasında bulunan kadınlara özel havuzda rahatça vakit geçirebilecekleri özel alanlarıyla fark yaratan özellikleri sayesinde müşterilerine seçkin avantajlar sağlıyor.

Bodrum Lussoro Hotel Odalar

Muhafazakar tatilin kuralları Bodrum’da değişiyor!

Bodrum Gümüşlük – Koyunbaba Koyu mevkiinde yer alan Lussoro Otel huzurlu bir tatilden beklediğiniz her şeyi sunuyor. 24 saat boyunca sıcak veya soğuk her türlü alkolsüz içeceği ücretsiz olarak temin edebileceğiniz otelde, güneşin tadını çıkarırken soğuk havlularla hem plajda hemde havuzda serinleyebilirsiniz. Bir çok otelde olmayan kalıcı prensiplere sahip Lussoro’da tüm soğuk içecekler kutuda veya cam şişelerde servis ediliyor. Bunun haricinde sıkma meyva suları ise özellikle cam bardaklarla sunuluyor. Otelde alkollü içecek satışı veya bulundurulması yasak, bununla birlikte tüm yiyecekler helal gıda sertifikasına sahip.

Bodrum Lussoro Hotel Restoran

Ulaşım kolaylığı, doğayla iç içe atmosferi, temiz havası, haftada 2 gece ana restoranda canlı müzik fasıl geceleri, haftada 1 akşam Türk Gecesi, haftada 3 akşam ise artık ayrılmaz ikili olan patlamış mısır eşliğinde Açık Hava Sineması aktiviteleri gibi birçok olanağın yanı başınızda olduğu yaşam alanına ev sahipliği yapıyor.

Bayramı Bodrum’un en güzel sahil şeridinde geçirin!

Resmi açıklamalara göre uzayan Kurban Bayramı tatili yaz boyunca tatil planı yapamayanların yüzünü güldürdü. Dokuz günlük uzun bayram tatilinde yeşilin en güzel tonuna ve mavinin dinginlik hissi uyandıran etkisine doyacağınız bir rota çizin; Bodrum’un en güzel sahil şeridine ve değerlerinize sahip çıkan hizmet anlayışına sahip Lussoro Bodrum‘a yolculuğa çıkın.

Bodrum Lussoro Otel Bahçe

Lussoro Bodrum, “tüm bildiklerinizi unutun, muhafazakar tatilin kuralları değişiyor” mottosuyla üst düzey standartlarda alkolsüz premium herşey dahil tatilin tüm imkanlarını misafirlerine sunuyor. Lussoro Bodrum’da ruhunuzu dinlendirmek ve eşsiz Bodrum manzarasında Bayram tatilinizi keyfe dönüştürmek mümkün. Bayram boyunca aileniz veya arkadaş grubunuzla unutulmaz bir tatilin kapılarını Lussoro Bodrum’da aralayabilirsiniz.

Lussoro Bodrum Adres ve İletişim;
Adres: Koyunbaba Mah. Mehmet Nuri Conker Sok. No:9 Gümüşlük / BODRUM / MUĞLA
Tel: +90 252 988 02 00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir