Muhafazakar Tatilin Doğru Adresi Umut Thermal Hotel

Muhafazakar Tatilin Doğru Adresi Umut Thermal Hotel

Muhafazakar Tatilin Doğru Adresi Umut Thermal Hotel

Kaplıca tedavisi, doğal enerji kaynaklarından termomineralli suyun, gazın ve çamurun, kaynağın çıktığı yörede, o yöreye özgü iklim koşulları ve biyolojik ortamın etkileri ile bütünleştiği “kür” biçiminde uygulanan, insan üzerinde fizyolojik ve terapotik etkisi kanıtlanmış bir tedavi.

YİYECEK İÇECEK KONSEPTİ

Yarım Pansiyon
Sabah Kahvaltı (Açık Büfe) (Ücretsiz) Akşam Yemeği (Açık Büfe) (Ücretsiz)

GENEL TESİS ÖZELLİKLERİ

  • Doktor Sauna Türk Hamamı Termal
  • SPA

Umut Villalarda 12 adet standart 24 adet suit daire ve ayrıca 10 adet ahşap yayla evleri ile toplamda 46 odadır. UMUT Otel de ise 4 adet suit 40 adet standart oda ile toplamda 44 Odadan ibarettir.1000 metre kare üzerinde kurulmuş en modern ve gelişmiş teknik donanımıyla Peloid Thermal suyu ile hizmet vermektedir.

Doktor, yüksek hemşire ve estetisyen 2 adet restaurant ve Vitamin Bar. 3 adet Türk hamamı, 3 adet sauna, 2 adet Buhar Saunası bulunmaktadır. Çocuk oyun salonu ve bahçesi.

ODA ÖZELLİKLERİ

Saç Kurutma Makinası Merkezi Klima Kasa Split Klima
Odalarda ahşap hakım olup mobilya dizaynı,Standart odalar 25 metre kare , Suit daireler 35 metre kare,(Oturma odası ve bölme kapılı) ve ahşap evler 18 metre karedir.Tüm banyolarda Termal su bulunmaktadır.Odalar hali tabanlıdır,8 Adet Sigara içilmez Oda.

AKTİVİTELER

Bilardo Canlı Eğlence, Sauna, hamam, Kaplıca Kür Otelimizde fizyoterapi servislerimiz, uzman fizyoterapistler tarafından uygulanıp, uzman doktor tarafından yönlendirilir.Haftanın her günü Canlı Müzik.

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk Oyun Bahçesi

İletişim:
Adres: Eski Aydın Yolu Hasköy- Tekke Köyü Yolu üzeri 9 km. Kokar Hamam Mevkii Saray Köy Denizli
Tel: 0258 426 11 01

2 Yorum Bulunuyor

  • 2010-12-19 | Permalink |

    giden varmı? fotoğraflardan çok gzl biryer gibi duruyor? bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi?

  • 2011-03-15 | Permalink |

    ben geçen sene gittim odalar olsun yemekler olsun mükemmel domates yumurta çoğu ürün kendileri yetiştiriyor tadları çok güzeldi.havuzlarda güzel,bakımlı ve temiz.termali sevmeme rağman burası çok güzeldi tek kötü sorunu var o da kükürt kokuyor 🙂

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *