Muhafazakar Sektörün Yeni Dergisi Hijab In Style

Muhafazakar Sektörün Yeni Dergisi Hijab In Style

2018-19 Sonbahar Kış Dış Giyim

Muhafazakar sektöre giren yeni bir moda dergisi var. Hijab In Style, muhafazakar moda ve yaşam dergisi İngilizce okurlarla buluşacak yeni bir yayın. Dergiyi hazırlayan ekip kıtalar arası çalışan bir gruptan, Türkiye’de ve Amerika’da yaşayan isimlerin bir araya gelmesinden oluşuyor. Sektöre farklı dergilerin girmesi ve zaman zaman da sürdürülebilir olamayarak sektörden çekilmesine rağmen Hijab In Style dergisi bir çok yönüyle bir ilke imza atmaya hazır. Habercilik, gazetecilik ve yayıncılıkta başarılı olan ülkemizde bir çok gazete ve dergi yayınlanıyor. Tekstil ve muhafazakar giyimde de oldukça başarılı olan ülkemizin bu iki başarısı dergi aracılığıyla ulusal alana taşınmış oluyor.

Kayra 2018-19 Sonbahar Kış Tesettür Giyim

Şu anda sektörde İngilizce konuşulan ülkeleri hedefleyen Müslüman kadınlara yönelik bir yaşam dergisi bulunmamakta. Bu boşluğu doldurabilecek seviyeli bir içeriğe sahip, okurların zevk alarak okuyup faydalanacağı bir derginin yayına girmesi bir çok kadını memnun edecektir. Bundan da önemlisi bence Hijab In Style dergisi Türkiye’nin muhafazakar markalarının Türkiye dışında yaşayan hedef müşteri kitleleri ile tanışabilmesine vesile olacaktır. Türkiye’de güzel ürünler üreten bir çok muhafazakar giyim markası olmasına rağmen, diğer ülkelerde yaşayan tüketicilere ulaşmakta zorluk çekiyorlar. Ya da daha önemlisi, farklı ülkelerde yaşayıp Türk kadınlarının giyim tarzını beğenen ama bu markalara ulaşamayan yabancı müşteri kitleleri farklı seçeneklere böylece kavuşmuş olacak.

Tuğba Venn 2018-19 Sonbahar Kış Tesettür Giyim

İşte bu aşamada Hijab In Style dergisi Türk tesettür giyim markalarının yabancı müşteriler ile tanışmasını sağlayacak bir platform sunmuş oluyor. Türkiye sınırlarının dışına çıkmak isteyen bir çok marka yabancı dil ve farklı kültür gibi engelleri aşmakta zorlanıyor. Sosyal medyada markalarını yeni müşterilerle buluşturmak istemelerine rağmen, marka kalabalığı arasında müşterilerin dikkatini çekmekte zorlanabiliyorlar. Stil önerileri, özel röportajlar, ve muhafazakar sektörün ilgisini çekecek zengin bir muhtevayla Hijab In Style dergisi başarılı bir işe başlangıç yapmış olacak. Yeni yılda ilk eki ile 2019 yılına damgasını vurmuş olacak. Ama öncesinde Aralığın ilk haftasından itibaren tanıtım eki ile okurlara merhaba diyecek.

Yorumlar

“Muhafazakar Sektörün Yeni Dergisi Hijab In Style” için bir cevap

  1. fatma dedi ki:

    Acaba büyük bedeni tesetürlülere yöne lik moda diye dergileri varmıdır hem türkiyede hem dünyada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir