Muhafazakar Oteller: Ottoman Palace Thermal

Muhafazakar Oteller: Ottoman Palace Thermal

Muhafazakar Oteller Ottoman Palace Thermal Antakya

Modern insanın sürekli bir yere, bir şeye, birisine yetişme telaşı, iş stresi, trafik ve stresle boğuşma çabası sırasında rutin ve gündelik işleri ertelememek için ertelediği şey aslinda kendisidir. Tüm bu koşuşturma içerisinde ise, dinlenmek ve kendisini dinlemek ister. Iste Ottoman Palace size bu firsati sunuyor;“Sağlıklı” bir tatilin adresi olan otelimizde hem tarih, hem turistik, hem kongre hem de sağlık turizminden bir arada faydalanmanız, bir tatili diğerinden vazgeçmeden geçirmeniz mümkün. Tatil alışkanlıklarınızı sadece yaz aylarına sıkışıp kalmak zorunda bırakmadan devam ettirebilir, hemde bunu yaparken beş yıldızlı bir hizmet kalitesini tecrübe edebilirsiniz.

İnsanoğlunun şifa amaçlı su kullanımı yüzyıllar öncesine kadar uzanmaktadır. Sudan içerek, buharıyla, yüzerek ve başka birçok şekilde fayda sağlanmaktadır. Termal özelliğe sahip olmayan su dahi insanın yorgunluğunu alır vücudundan elektrik atmasına fayda sağlar ve temizleyip arındırırken dünyada en yüksek mineral değerlere ve özelliklere sahip termal suyumuzla (1 litrede 29.317 mg.) haşır neşir olmanızın size neler kazandıracağını varın siz düşünün. Sağlık bakanlığıncada onaylı olan termal mineralli su tam 19 hastalığa çare olmaktadır.

Otel bünyesinde bulunan şifalı suyun içerisinde bulunan İYODÜR minerali 1 litrede 15 mg dır, Dünyada sadece Avusturya’da 1 litrede 6 mg olarak bilindiğini varsayarak eşi ve benzeri yoktur. Ayrıca termal suda bulunan anti oksidan (gençlik iksiri) hücre ölümünü azaltıp yaşlanma etkilerini geciktirir, kanser ve kalp krizine yakalanma riskini aza düşürür, bulaşıcı hastalıkları, kataraktı önler, cildinizi yaşlanmaya karşı koruyarak cildi yeniler. Suyun doğal sıcaklığı 43 derece olup tesislerimizin SPA bölümünde volkanik Taş, klasik, anti-selülit, shiatsu, thai, reflexoloji, deniz kristalize tuzlarıyla, çam yağı ve deniz tuzu Masajları, Cleopatra, Chocolate ve thalassoterapi terapi ve cilt bakımı yapılmaktadır.

SPA bölümü sizlerin ailece daha rahat edebileceğiniz şekilde; Bayan, Erkek, Karışık ve Özel aile banyoları olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Yemek içmek gibi en temel ihtiyaçlarınızı karşılarken sadece yemek yemenizi ve bir şeyler içmenizi yetersiz gören otel anlayışı değişik menü restaurant ve cafe seçenekleriyle göz doldurmaktadır. Farklı genişlik ve kapasitedeki restaurantlarda istediğiniz sayıda kişiyi ağırlama fırsatı sunulmaktadır.

Restaurantlar:

» Osmanlı tarzı, alacarte; Lalezar Restoran: 500 kisi kapasitelidir.
» Dunya mutfaklarini iceren acik bufe; Hünkâr Restoran: 500 kisi kapasitelidir.
» Orta-Dogu mutfagini iceren alacarte; Havuz başı Restoran: 2000 kisi kapasitelidir.

CAFELER:

» Padisah Otağı – Şark Köşesi
» Orient Cafe – Oyun Salon.

ILETIŞIM:
Adres: Güngör Uydu Kent Antakya /Hatay Turkey
Telefon: + 90 326 255 16 16 Pbx
Faks: + 90 326 255 17 17

info@antakyaottomanpalace.com
www.antakyaottomanpalace.com

ULAŞIM:
HATAY Havalimanına 15 km. – Şehir Merkezine 12 km.

Yorumlar

“Muhafazakar Oteller: Ottoman Palace Thermal” için bir cevap

  1. gülbahar dedi ki:

    anlatılmaz yaşanılır bir yer gidin görün hele de bir yemeğinden tadın bi daha kini iple çekeceksiniz…emeği geçenleri tebrik ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir