Muhafazakar Modanın Stil Testi

Muhafazakar Modanın Stil Testi

Stil Danışmanı Esra Seziş Kiğılı

Stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı, online tesettür giyim alışveriş sitesi Modanisa.com ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, muhafazakar giyimi tercih eden kadınlara ücretsiz stil danışmanlığı yapacak. Siteyi ziyaret edenler hazırlanan stil testini tamamlayarak kendi giyim stillerini öğrenebilecek.

Modanisa.com sitesinde yer alan “Stil Testi”ni çözen kadınlar vücut tiplerine, yaşlarına ve bütçelerine uygun giyinme konusunda en uygun tavsiyelere erişebilecekler. Minimal, trendy, feminen ve spor şık olmak üzere 4 farklı stil giyim için tavsiye ve tüyoları her hafta Kiğılı’dan alabilecekler.

Modanisa Stil Testi

İki Dilde Stil Önerileri

Stil testi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanarak sadece Türk kadınları için değil, dünya kadınları için de stil rehberliği yapacak.

Farklı demografik özelliklere sahip kadınların aynı stili paylaşabileceğinden hareket ederek oluşturulan proje bu anlamda Türk muhafazakâr modasını uluslararası arenaya çekmiş olacak.

Modanisa.com Stil Testi

Ayrıca testi çözen ve kombinini Instagram’da #modanisastilim etiketiyle paylaşanlar arasından, en güzel kombini paylaşan bir kişiyi, 1 yıl (2 sezon) boyunca kullanabileceği toplamda 3000 TL değerinde bir ödül bekliyor.

Daha fazla bilgi ve testi çözmek için www.modanisa.com/stilim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

“Muhafazakar Modanın Stil Testi” için 2 cevap

  1. Sümeyye Tanışık dedi ki:

    Merhaba 🙂 tasarımlarınızın biraz daha genç yaşa hitap etse çok mutlu olurum 🙁 yeni kapandım ve 18 yaşımdayım bu yıl üniversteye başladım herkes gbi bende tarz şeyler giyinmek istiyorum sadeliğin gösterişinden yanayım çok klasik tunikler kullanamıyorum deri ceketle kombinlerinizde olsa çok mutlu olurum 🙂 ve de fiyatlarınızda öğrenci bütcesine uygun olursa çok daha mutlu olurum 🙂

  2. tarık dedi ki:

    genç kesime hitap edebilirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir