Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Muhafazakâr Moda’nın Kalbi İstanbul’da Atacak

Muhafazakâr Moda’nın Kalbi İstanbul’da Atacak

Modanisa Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)

Türkiye’nin ilk muhafazakar moda etkinliği İstanbul Modest Fashion Week, gün sayıyor. Büyük bir katılımla gerçekleşmesi beklenen moda günleri, muhafazakar giyim trendlerine yön verecek!

Istanbul Modest Fashion Week (IMFW), 13-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında doğunun son, Asya’nın batıya açılan ilk noktası Haydarpaşa Garı’nda, dünya modasının öncülerini bir araya getiriyor. Türkiye’nin ilk ve dünyanın en popüler muhafazakar giyim sitesi Modanisa.com’un ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon, dünyaca ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere etki eden moda fenomenlerini, kanaat önderlerini ve moda tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Ünlü tasarımcıların muhafazakâr giyim koleksiyonları ve ramazan özel koleksiyonları, ilk kez IMFW’te görülebilecek.

Modanisa Istanbul Modest Fashion Week (IMFW)

Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ve muhafazakâr giyim pazarına öncülük yapacak olan organizasyon, Türk muhafazakâr modasını dünyaya tanıtmak ve muhafazakâr giyim trendlerine yön vermek amacıyla düzenlenmiş dünyanın en prestijli muhafazakar moda etkinliği olmayı hedefliyor.

Organizasyon süresince yapılacak etkinlikleriyle muhafazakar moda anlamında güçlü dünya markalarının oluşmasına da katkı sağlayacak olan organizasyon, modaseverler için de heyecan dolu geçeceğe benziyor. IMFW’yi yakından takip etmek isteyenler istanbulmodest.com internet sitesinden ya da sosyal medya hesaplarından izlemede kalabilirler.

İstanbul Modest Fashion Week
13-14 Mayıs, 2016

istanbulmodest.com

facebook.com/istanbulmodestfashionweek
instagram.com/istanbulmodest

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *