Muhafazakar Kadın Dergilerinin En Yenisi “Hayyat”

Muhafazakar Kadın Dergilerinin En Yenisi “Hayyat”

Muhafazakar Kadın Dergilerinin En Yenisi Hayyat

Yeni Bir Yıl Yeni Bir Dergi “Hayyat”

Muhafazakâr Kadın Dergisi” sloganıyla yayın hayatına Ocak ayında başlayan Hayyat Dergi, Türkiye’de ve Dünyada muhafazakâr yaşayan, estetiğe ve yaşam kalitesine önem veren hanımefendilerin rehberi olmayı amaçlarken, her biri alanında uzmanlaşmış editörleri ile Muhafazakâr Moda başta olmak üzere, dünyada yankı bulan akım ve trendleri okurlarıyla buluşturuyor. Hayyat Dergi içeriğinde ayrıca; güzellik ve sağlık, yemek, kültür sanat, mekan-gezi gibi bölümler de yer alıyor.

Muhafazakar Kadın Dergilerinin En Yenisi Hayyat

Hayyat Dergi’nin imtiyaz sahibi Zeynep Hasoğlu, dergide öncelikli olarak muhafazakar giyim endüstrisine ürün üreten firma ve tasarımcıların koleksiyonlarının yer aldığını; moda, trend ve stil sayfalarının okur beklentilerini karşılayacak zenginlikte olduğunu söylüyor.

Hasoğlu sözlerine şöyle devam ediyor: “Hayyat-ı Mahir, Osmanlıca’da maharetli terzi anlamına geliyor. Çok değerli tasarımcılarımızı ve sektördeki tesettür firmalarımızın saygıdeğer tasarımcılarını düşünerek günümüzde tasarımcı anlamına gelen, Hayyat-ı Mahir’i özellikle tercih ettik.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir