Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Muhafazakar Balayı Çiftlerinin Gözde Konaklama Adresi: Banana Island Resort

Muhafazakar Balayı Çiftlerinin Gözde Konaklama Adresi: Banana Island Resort

Banana Island Resort Balayı

Evlilik sonrası ilk iş tatile çıkmayı düşünen çiftler, muhafazakar balayı otellerini de didik didik araştırıyor. Otel koşullarından, şehrin doğasına; gezilecek yerlerden, restoranlara kadar birçok konu bu araştırmanın başrolünde oynuyor. Yeni başlangıçlara adım atılan bu dönemde her şeyin yerli yerince olduğu kusursuz tatiller elbette ki daha çok talep görüyor. Kusursuz tatilin son dönemlerdeki rotası ise Katar Doha’daki Banana Island Resort oluyor. Lüks tatilin göz kamaştırıcı adresi bu işletme, rüya gibi bir vakit geçirmenizi ve hiç unutulmayacak anılarla geri dönmenizi. Sağlıyor. Muhafazakar konseptte hizmet veren bu işletmenin detayları ise yazımızda yer alıyor.

Banan Island Resort Muz Adası

Muz Adası’nda şatafatlı ve gösterişi bir mekan

Doha’dan lüks feribotlarla ulaşım sağlanan Muz Adası’nda (Banana Island) yer alan Banana Island Resort, 800 metrelik özel plajı, Spa merkezi, 9 ayrı restoranı, lagün havuzu ve sinemasıyla ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmesi için gereken her ayrıntıya yer veriliyor. Her bir odasından görülebilen Umman denizi, muhteşem manzaraya karşı uyanmayı sağlıyor.

Banana Island Resort Havuz Başı

Premier odalar, deluxe odalar ve süitler gibi çeşitli konaklama seçeneklerine sahip otelde, fiyatların bir hayli yüksek olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Lüks ve şatafatın en görkemli haline rastlanan bu otel, müşterilerinden de tam puan alan bir yer. Muhteşem doğası ile “Katar’ın Maldivleri” olarak nitelendirilen ada da, harika manzaralara ev sahipliği yapıyor.

Banana Island Resort Doha Katar

Üst düzey hizmet kalitesi ile balayınızı unutulmaz kılacak bir yer

Özel restoranlar, masaj salonları, havuzları ve plajları ile misafirlerinin konforu ve keyifli bir tatil geçirebilmesi için her şeyi düşünen Banana Islan Resort, Katar’ın sıcak havasında unutulmaz bir balayı yaşamanızı garanti ediyor. Muhafazakar konseptte çalışan bir otel olmasına rağmen kadınlara ait plajının olmayışı ile Türkiye’de alışageldiğimiz ‘muhazafakar otel‘ beklentilerini tam olarak karşılamasa da, okyanus ortasındaki bu keyifli mekan size bu eksikliği unutturacak cinsten.

Banana Island Resort

Banana Island Resort İletişim:

  • Adres: Muz Adası (Banana Island), Doha/Katar

Seyahat Editörü Esra Ünal

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *