Muhafazakar Ailelerin Tercih Ettiği Yalova’nın En Sevilen Alkolsüz Termal Otelleri

Muhafazakar Ailelerin Tercih Ettiği Yalova’nın En Sevilen Alkolsüz Termal Otelleri

Yalova Termal Otel Havuz

Yazın deniziyle, şelaleleri, serin ormanlarıyla; kışın sıcacık ve şifalı termal suyuyla tatilcileri kendisine çekmeyi başaran şirin il Yalova, büyük şehirlere olan yakınlığıyla da, kısa-uzun her tatilin ilk akla gelen lokasyonlarından birisi oluyor. Soğuk kış günlerinde en çok rağbet gören dinlenme şekli termal otel tatilleri ise şifa ve rahatlama arayanların imdadına yetişiyor. Termal sularıyla ve termal bölgesiyle meşhur Yalova’nın muhafazakar aileler tarafından en çok tercih edilen alkolsüz termal otelleri ise yazımızda yer alıyor.

Elysium Thermal Hotel & Spa Hamam

Elysium Thermal Hotel & Spa

Konforlu ve lüks odaları, hijyenik termal havuzları ve spa salonları ile Yalova Termal’de muhafazakar ailelerin tercih ettiği alkolsüz tesislerden bir tanesi Elysium Thermal Hotel & Spa… Zengin yemek seçenekleri, hafta sonları canlı müzik aktiviteleri ve samimi personeli ile keyifli bir tatil geçirebileceğiniz bir yer…

  • Elysium Thermal Hotel & Spa İletişim:
  • Adres: Gökçedere Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 25, Termal/Yalova

Yalova Termal Otel

Yalova Termal Otel

Türkiye’de tek altın madalya sahibi olan termal tesis, TC Sağlık Bakanlığı tarafından yönetilen ve bünyesinde 3 otel ile 5 hamamı barındıran bir işletme… Geniş yeşillik bir alan içerisinde bulunan ve şifalı suların kaynağında yer alan bu işletme, güzel doğası, hijyenik koşulları, keyifli atmosferi ile her daim bir çok ziyaretçiyi kendisine çeken bir yer…

  • Yalova Termal Otel İletişim:
  • Adres: Adnan Menderes Mahallesi, Adnan Kahveci Sokak, 77400 Termal/Yalova

Mourouj Gloria White Palace Hotel & Spa

Mourouj Gloria White Palace Hotel & Spa

Geniş odaları, sakin ve huzurlu doğası, keyifli spa alanları ile şifa ve keyif arayan muhafazakar ailelerin çokça tercih ettiği lokasyonlardan bir tanesi olan Mouroj Gloria White Palace Hotel & Spa, keyifli termal tatil için tercih edilebilecek yerlerden bir tanesi. Kapalı havuzda kadın ve erkeklere ayrı saatlerde hizmet veren işletme, büyük şehirlere yakınlığıyla da avantaj sağlıyor.

  • Mourouj Gloria White Palace Hotel & Spa İletişim:
  • Adres: Kadıköy Mahallesi, Gölet Sokak, No:1, Kadıköy Belediyesi/Merkez/Yalova

Armodies Termal Park

Armodies Termal Park

Konforlu ve orman manzarasına açılan pencereli odalarıyla termal otel deneyimi sunan Armodies Termal Park, şehir karmaşasından kaçıp, şifalı sularda rahatlamak isteyenlerin tercih edebileceği bir yer. Temiz havası ve sıcacık termal sularıyla bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir otel olan işletme, muhafazakar ailelerin de rahatlıkla konaklayabileceği bir hizmet sağlıyor.

  • Armodies Termal Park İletişim:
  • Adres: Karşıyaka Mahallesi, Zafer Caddesi, No:169A, Armutlu/Yalova

Seyahat ve Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir