Muhafazakar Ailelere Uygun Balayı Seçenekleri Neler?

Muhafazakar Ailelere Uygun Balayı Seçenekleri Neler?

Muhafazakar - İslami Balayı Seçenekleri

Yazın gelip, “evlilik mevsimi”ne girildiği şu günlerde, nikah tarihini almayı başarmış çiftler, balayı seçeneklerine odaklanmaya başladı bile.

Yepyeni bir hayata adım atmanın en güzel hallerinden bir tanesi elbette ki bir tatil ile başlamak.

İslami Balayı Seçenekleri

Yorucu söz-nişan-düğün maratonlarından çıkılan bu süreçte, güzel bir dinlenme fırsatı yakalayabilmek altın değerinde oluyor. Her ortamda rahat edemeyen, yaşam tarzına daha uygun yerleri tercih etmek isteyen muhafazakar aileler için ise birçok seçenek bulunuyor.

Muhafazakar ailelere en uygun balayı seçenekleri nelerdir öğrenmek için yazımıza buyurun.

İslami Balayı Seçenekleri

Her şey dahil, konforlu bir tatil: beş yıldızlı muhafazakar otellerin balayı paketi ayrıcalıkları

Her şey dahil beş yıldızlı oteller, balayı tatil düşünenler için de önemli fırsatlar sunuyor. Havaalanından ücretsiz ulaşım imkanları, otelde şık bir karşılama, üç öğün açık büfe yemekler ve sabahtan akşama devam eden ikram servisleri, kadınlara ait plajlar, havuzlar ya da ailelere ait özel havuz seçenekleri, ailelere ait sauna ve Spa saatleri, odaya özel balayı dekorasyonları, özel meyve tabakları gibi balayına özel seçenekler ile, günlük aktiviteler, eşsiz manzaralar, temiz deniz ve plaj gibi imkanlar bu tarz otellerin ziyaretçilerine sunduğu avantajlardan. Rahat ve keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk aklına gelen bu oteller, farklı bütçe ve beklentileri uygun seçeneklerle Ege ve Akdeniz sahillerinde yoğun olarak bulunmaktadır.

İslami Balayı Seçenekleri

Türkiye’nin en güzel beldelerinde özel villa seçenekleri

Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz özel villa seçenekleri, balayı çiftleri için de önemli fırsatlar sunuyor. Etraftan görülmeyecek şekilde korunaklı bir alana konumlandırılmış, kendisine ait havuzu bulunan, geniş ve ferah bir yaşam alanına sahip bu villalar, sakin ve huzurlu bir tatil için de güzel bir imkan sağlıyor. Üstelik butik otel konseptlerinde yer alan özel villa seçenekleriyle de hem korunaklı bir alanda rahatça havuza girip, güneşlenebilir, hem de kahvaltı dahil ya da yarım pansiyon seçeneklerle hazır yemeklerin keyfine bakabilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşan özel villa konseptinin otel bünyesine uyarlanmasıyla hem muhafazakar tatil imkanı sağlanıyor hem de otel konforundan vazgeçilememiş oluyor.

İslami Balayı Seçenekleri
Yurt dışı için Endonezya, İspanya, Maldivler, Tayland ‘da özel villalar

Son zamanlarda muhafazakar aileler, balayı için yurtdışı seçeneklerini de göz önünde bulundurmaya ve tercih etmeye başladı. Çeşitli ülkelerde muhafazakar yaşam tarzına sahip ailelerin rahat edebileceği özelleştirilmiş alanlara sahip otellerin sayılarının giderek artması, bu konuda yeni evli çiftlerin de yüzünü güldürdü. Özellikle Endonezya adaları Bali, Lombok ve Cakarta özel süper lüks villalarıyla en çok tercih edilen bölgelerden oluyor.

İslami Balayı Seçenekleri

Son derece konforlu villalar, özellikle erken rezervasyon durumlarında cep yakmayan fiyatlara da sahip olabiliyor. Bunun haricinde İspanya Endülüs, Barselona ve Balear adaları da özel villaların bulunduğu, en çok tercih edilen yerlerden. Muhafazakar yurt dışı tatili deyip de Maldivler’i listeye eklememek elbette olmazdı. Cam gibi masmavi bir okyanus kenarında hayalleri süsleyen bir tatil geçirmek, Maldivler’deki özel villalarla mümkün. Yalnızca kahvaltı dahil ve her şey dahil tam pansiyon opsiyonlarıyla Dünya Mutfağının en lezzetli örneklerine de buralarda rastlamak mümkün. Tayland’da da Phuket, Bangkok gibi yerlerde bulunan özel ve süper lüks villalar, balayını yurt dışında geçirmek isteyen muhafazakar ailelerin tercihi oluyor.

Muhafazakar Balayı Seçenekleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir