Muhafazakar Aileler Endülüs’te Nerelere Gider? Nerelerde Konaklar?

Muhafazakar Aileler Endülüs’te Nerelere Gider? Nerelerde Konaklar?

İspanya Meydanı (Plaza de Espana)

Kadim bir medeniyet ve kültürel mirasın kaynağı, asırlardır varlığını sürdürmekle kalmayıp, birçok millete de ev sahipliği yapmış, birçok ilke imza atmış ve tarih kitaplarının en önemli sayfalarında kendisine yer bulmuş Endülüs;, tarihi turları, kültür gezilerini sevenler için ilk akla gelen yerlerden bir tanesi. Endülüs topraklarında yaşayan toplumlar sanattan, bilime, mimariden, teknolojiye birçok alanda öncülük ederek dünyanın geri kalanına yayılmasını tüm bu kültürlerin yayılmasını sağlamış. Böyle köklü ve önemli bir tarihe sahip beldelere yapılan ziyaretler de her zaman farklı kültürlere şahitlik etmek isteyenler, kocaman tarihi yerinde incelemek isteyenler için her zaman ilk akla gelen gezi planları arasında yer alıyor. Biz de bu yazımızda muhafazakar ailelerin rahatça konaklayabileceği mekanlar ve yapılacaklar ile ilgili öneriler sunduk. Keşfetmek isteyenler buraya…

Alanda Hotel Marbella

Alanda Hotel Marbella

İspanya’da sakin ve keyifli bir tatil yapmak istediğinizde, yeyip içtiklerinizin “helal” standartlarına uygun olup olmadığına da dikkat ediyorsanız, yurt dışı tatillerinde genellikle rastlanmasına pek de mümkün olmayan bu tarz bir tatili Alanda Hotel Marbella‘da bulabilirsiniz. Ne yediği konusunda titiz ve hassas olanlar için burada “helal” seçenekler bulunuyor. Otelin restoranında Türk ve Orta Doğu yemeklerinin servisinin yapılıyor olması hem bu konuya önem verenler için hem de alıştığı damak tadına uygun yemek yemeyi tercih edenler çok güzel bir fırsat sunuyor. Geniş havuzu, spa imkanları, spor salonu, çocuk havuzları, keyifli restoranı ve geniş ve hijyenik odaları ile bir otel konaklamasından beklentinizi karşılayan yerlerden bir tanesi burası. Hızla rezerve edilen odalarından da anlaşılacağı üzere, fiyat olarak bir hayli uygun olduğunu söylemek de mümkün.

  • Alanda Hotel Marbella İletişim:
  • Adres: Ctra. Nacional 340, KM 176.6 – 29602 Malaga, İspanya

Costa del Sol Hotel İspanya

Costa del Sol Hotel

Torremolinos bölgesinin en sevilen oteli seçilen Costa del Sol Hotel, özellikle çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerden birisi olmayı da başarıyor. Geniş ve keyifli havuzu, fitness salonu, alkolsüz kokteyllerin bulunduğu, bunun yanı sıra hınzır eti ve alkolün olmadığı restoranları ile güzel dizayn edilmiş, şık ve modern bir otel burası. Oldukça ilgili ve güler yüzlü çalışanları ile ziyaretçilerinin konforu için her detayı düşünen işletme, kahvaltısıyla da gönüllere giriyor. Kumsala 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan otel muhafazakar ailelerin de yurt dışında tercih edebileceği keyifli yerlerden birisi.

  • Costa del Sol Hotel İletişim:
  • Adres: Paseo Colorado 29, 29620 Torremolinos, İspanya

Seyahat Editörü Esra Ünal

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *