Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı

Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı

Mudo Collection 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mudo Collection kadın koleksiyonu, moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu’nun kreatif direktörlüğünde sonbahar kış 2015/16 sezonuyla başlayan işbirliği ile yeniden hayat buldu.

Mudo’nun o sevdiğimiz çizgisi trendler, dünya standartları ölçülerine göre değişen/revize edilen kalıplar, feminen detay ve renklerle yeniden harmanlayan Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi enerjik, canlı, renkli ve eğlenceli bir koleksiyon ortaya çıkartmış.

Mudo Collection 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sadece şekil itibariyle değil kumaşlarda da değişikliğe giden Mudo ailesi, koleksiyonda kadınların okulda, işte, sinemada, alışverişte, parkta, kısacası hayatın her alanında kendilerine rahatça eşlik edebilecek, nefes alabilen, harekete izin veren dokuları harika pratik kumaşlar kullanmış. Tabii şıklıktan asla ödün vermeyerek…

Nakışlar, danteller ve baskılar Mudo’yu ifade eden hikayelerle tasarım ekibi tarafından özenle tasarlanmış.

Koleksiyon parçalarının “zamansız” olması, bir sonraki sezon dolabınızın en ücra köşelerinde değil de üzerinizde olacak olması ise en vurucu noktası.

Mudo Collection 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mudo Collection Sonbahar-Kış koleksiyonu dört farklı gruba ayrılıyor. Ve her bir hikayenin renk skalası, kumaşları, desenleri, kalıpları ayrı. “American Dream” grubu -nam-ı diğer Amerikan Rüyası- Mudo’nun alışageldiğimiz formunu günümüz trendlerine göre yorumlanarak hazırlanmış.

Marin temalı “Harbour City” ise sportif formuyla keyifli hafta sonlarınıza eşlik edecek gibi duruyor. Haki, siyah ve toprak tonları ile gönlümüzü fetheden “Modern Utility” bir kaç sezondur zirvede olan military trendini stiline yansıtan genç, dinamik kadına güçlü parçalarla eşlik ediyor. “Ivy Leauge” ise metropol şehirlerin modern iş kadınlarına hitap ediyor.

Mudo Collection 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbahar-kış koleksiyonundaki bütün ürünler gerek renkleriyle gerekse kumaş ve baskılarıyla birbirleriyle kombinlenmeye uygun. Kazağı Mudo’dan alıp ayakkabı için diğer mağazalarda yorulma derdini de ortadan kaldırmışlar. Hepsi birbiriyle kombinlenebilecek tam 600 parçalık bu geniş koleksiyon sizleri Mudo Collection mağazalarında bekliyor.

İnce bir ayrıntı daha; Gamze Saraçoğlu ile başlayan değişime ithafen İç Mimar Beliz Sarıyer “Değişimin Başlangıcı” konseptiyle mağaza vitrinlerini süslemiş. Sosyal medya çılgınları da #MUDOdadegisimbasladi hashtag’iyle fotoğraflarını paylaşabilir. Bu sezon gardırobunuzda Mudo’ya mutlaka yer açın, bizden söylemesi…

Hazırlayan: Munise Boz

Mudo Collection 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-1
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-2
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-3
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-4
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-5
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-6
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-7
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-8
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-9
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-10
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-11
Mudo Collection’da Gamze Saraçoğlu Rüzgarı-12

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *