Moralinizi Sonuna Kadar Yükseltebilecek 5 Baharlık Parça

Moralinizi Sonuna Kadar Yükseltebilecek 5 Baharlık Parça

Hooop Store Gömlek - ŞeydaAteştepe

Bahar koleksiyonlarının rengarenk tasarımları, moralimizi yükseltmeye geldi. Salgın, karantina, ev halleri derken özlemle beklediğimiz güneşli günleri en neşeli ve en şık tesettür kombinler ile karşılamak da şart oldu. Enerji yükselten sarı trençkottan şeker gibi pembe takımlara, mevsimin en favori 5 parçası yazımızda!

Etha Trençkot

Etha Trençkot

Mevsimin Rengi: Sarı Trençkot

Bahar koleksiyonlarının yıldızı yüksek parçaları, güneşten rol çalarak enerjiyi göklere çıkarıyor. Sarının her tonunu her parçada göreceğiniz 2021 sezonunda mutlaka dolaplara bir tanesini almanız gerekecek. Özellikle dış giyimde kendine yer açan sarılar, yine mevsimin olmazsa olmazı trençkotlarla buluşuyor. Etha markasının sarı trençkotu gibi, moralinizi sonuna kadar yükseltecek bu parça kombinleri de modunuzu da zirveye taşımaya hazır ve nazır.

Fahhar Tulum - Şüheda Türkoğlu Hatun

Fahhar Tulum

Günün Şık Parçası: Yeşil Tulum

2021 ilkbahar – yaz modasını ele geçiren tulumlar, tesettürlü kadınlar tarafından çok sevildi. Neredeyse elbise gibi görünen bu parçalar, düşük ağları ve geniş kesimleriyle günlük hayatın da şık olunması gereken anların da favorisi olmayı başardı. Yeni sezonda da şimdiden influencer’ların seçimleri arasında yerleşen tulumlardan biri de Şüheda Türkoğlu’nun tercih ettiği Fahhar Desing markasına ait yeşil renkli tulum. Her yaşın kadınına çok yakışan bu parçaların, yeterince bol olmasına da ayrıca özen göstermek gerek.

Nacchos İkili Takım - Kübra Doğan

Nacchos Ceket
Nacchos Etek

Şeker Gibi Bir Bahar: Pembe Takım

‘2021 baharında herkes pembe giyecek’ demiştik. Tam da öyle oldu. Özellikle pantolon – ceket, etek – ceket ya da etek – bluz gibi ikili takımlarda şeker gibi renkler, seven sevmeyen tüm kadınların radarına girmeyi başardı. Moralleri sonuna kadar yükseltecek, enerjiyi zirveye taşıyan bu rengi baştan aşağı giymenin de tadı bir başka. Mevsimin optimist havasını bürünürken stillere de renk katmaya gelen pembe, dinamik havasıyla hem şık algısını hem pozitif tarafınızı güçlendirmek için beklemedi. Nacchos markasının pembe ikili takımı da bu konuda göze çarpanlardan.

Kadriye Baştürk Yelek - Sena Sever

Şimdi Cool Bir ‘Yelek’ Giyme Zamanı

Yeni sezonun hit’ler listesinde zirveyi alan yelekler, en cool tavırlarıyla koleksiyonlarda boy gösteriyor. Özellikle geniş omuzları ve oversize kalıplarıla konforu hedefleyen parçalar, bir sıcak bir soğuk bahar günlerinde de olmazsa olmaz. Beyaz, lila, su yeşili gibi mevsimin en ferah tonlarıyla göz kırpan tasarımlardan biri de Sena Sever’in Kadriye Baştürk ürünleriyle yaptığı kombinde göze çarpıyor. Mevsimin moral yükselten su yeşili tonunun baştan aşağı kullanımı giyenin de bakanın da modunu yükseltmeye yetiyor.

Rohs Fashion Büzgülü Desenli Uzun Elbise -ÜmmüGülsüm Elkhatroushi

Rohs Fashion Elbise

Konforu Yüksek Şıklık: Bahar Çiçekli Elbise

Bahar geldiği gibi elbiseler çiçek açıyor. Uçuş uçuş kumaşlı şifonlarda rengarenk baskılar; kloş etekli A kesim tasarımlarda daha cool çiçekler karşımıza çıkıyor. Zaman zaman da bu çiçeklerinde yerini geometrik figürler, yaprak desenler alıyor. Her haliyle bu mevsim moralleri yükseltmeye kararlı olan floral baskılar, dolaplara girmek, kombinlerde boy göstermek için can atıyor. ÜmmüGülsüm Elkhatroushi’nin kendi markası Rohs Fashion’a ait puantiye ve yaprak desenli elbise de bunlardan sadece biri.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir