Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Mor İnci Butik’ten Yeni Sezona Müjdeli Bir Haber!

Mor İnci Butik’ten Yeni Sezona Müjdeli Bir Haber!

Abaya-Ferace-Modelleri-2013-Kazzaz-Design-Morinci-Butik

Ferace Değil “ABAYA”

Kazzaz Tekstil yepyeni koleksiyonu ve yeni Markası “KZZ” ile Mor İnci Butik’te…

Ünlü Dünya Markalarının ve A+ Designer Markaların koleksiyoncusu ve üreticisi olan Kazzaz Tekstil şimdi  iç piyasaya hazırlanıyor.

Uzun yıllardır Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt, Katar, Umman ve Suudi Arabistan’daki  ünlü abaya markalarının tasarım ve üretim süreçlerini yürüten Kazzaz Design; ilk olarak Bursa Kardeşlerle anlaştıktan sonra ikinci etapta sitemizde koleksiyonlarına şıkça yer verdiğimiz İstanbul’daki Mor İnci Butik ile anlaşmaya vardı.

Çok özel lokasyonlarda özel mağaza ve butiklerle çalışan Kazzaz Grup , özel el dokuması, ipek, hassas liflerden hazırlanmış zemin kumaşları dokuyarak tasarımlarına hayat vermektedir.

Özellikle Hac –Umre giyiminde dünyanın en önde markalarının tasarım, koleksiyon ve üretim süreçlerini bizzat yürütmektedir. Arap ülkeleri ile de yakın ilişkide olan Kazzaz’ın ürünleri dünyaca ünlü İtalyan, Fransız ve Amerikan markalarla yan yana satılmaktadır.

Abaya-Modelleri-2013

Kazzaz dünya genelinde 200’ün üzerinde Avrupa ve Ortadoğulu markalara koleksiyon üretmiş ve bu üretimlerini kendi özel atölyelerinde gerçekleştirmiştir.

Şimdilerde İstanbul etabının ilk ayağı olan Mor İnci Butik içinde çok özel koleksiyonlar hazırlayan Kazzaz, daha önceleri özellikle Arap ülkelerinde satılan özel tasarım ürünlerini Mor İnci Butik mağazalarında sergilemeye başladı.

El işçiliğinin ön planda tutulduğu bu özel koleksiyonlar, Mekke ve Medine’de birinci sınıf Otel ve Butiklerden sonra şimdi de Mor İnci Butik’te olacak.

Mor İnci Butik – Üsküdar
Adres: Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No.118/A Üsküdar-İstanbul

Mor İnci Butik – Erenköy
Adres: İstasyon Cad. No:32/B Erenköy İstanbul

3 Yorum Bulunuyor

 • AYNUR SUBASI
  2013-02-14 | Permalink |

  Merhaba
  emanturla umreye gittigimizde abayalarını almıstık.cok lüks ve kalitelidir.
  türkiyeyede mal vermeye baslamalarina cok sevindim.
  benim aldıgım ürünleri 4600 dirhemdi.ve üzerinden 4-5 yıl gecmesine ragmen hala kullanıyorum.
  gurur duydum.basarilar kazzaz
  aynur subaşı

 • Hande Yılmaz
  2013-05-31 | Permalink |

  şık,zarif ve kendini fakettiren tarzıyla giyenlerin kendini özel hissettiği görenlerin dikkatini çekmeyi başaran yeni bir tarz. Kazzaz ise bu işin hakkını veriyor. Kumaş kalitesi ve zerafeti buluşturmayı başarmış. yazın sıcak havalarda ve seyahatlerde içinde üfür üfür havasıyla özgürlüğüme diyecek yok. Kumaşlarda kullanılan teknoloji sayesine yüzeyinde su tutmadığını farkettim bu ayrıca güzel.

 • hülya arslan
  2013-11-05 | Permalink |

  online olarak resimlerini görsek ve satış yapsanız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *