Mor İnci Butik Yakında Erenköy’de!

Mor İnci Butik Yakında Erenköy’de!

Tesettür-Giyim-Butikleri-Mor-İnci-Butik

Erenköy Butikleri Arasına Bir “İnci” Daha Geliyor MOR İNCİ BUTİK

Tesettürlü bayanların vazgeçilmez alışveriş durakları butikler…

Tesettür giyimin en yeni adresleri olan tesettür giyim butikleri popülaritesini sürdürüyor. Özgün bir kıyafetten yana tercihte bulunan tesettürlü bayanalar, tesettür butiklerinden vazgeçemiyorlar. Tesettür giyim butikleri deyince akla gelen meşhur semtlerden biri hiç şüphesiz ErenköyErenköy tesettür giyim butikleri son zamanlarda keşfedilmeyi hakeden semtlerden biri olarak popüler bir alışveriş semti olmayı başardı.

Tesettür giyim butikleri arasında yine çok sevdiğimiz Mor İnci Butik Üsküdar‘daki ana şubesinina ardından Ankara Mor İnci Butik ile müşterilerini sevindirmişti. Mor İnci Butik şimdi ise çok yakında Erenköy‘de de bir şubesinin açılacağı haberini verdi. Mor İnci Butik sadece tesettür giyim ürünlerini bulunduran bir butik değil ancak tesettür giyime uygun çok özel ürünleri bulabileceğiniz kesin.

Özgün tasarımlara sahip ürünleri bünyesinde bulunduran ve haftalık ürün takibi yaparak sürekli yeni ürünlerle müşterilerini memnun etmeyi başaran Mor İnci Butik, her hafta getirdiği 300 adet ürünü birer seri ile sınırlayarak müşterilerinin ayrıcalıklı giyinmelerini sağlıyor.

Mor İnci Butik İstanbul
Adres: Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No:118/a Üsküdar-İstanbul

Mor İnci Butik Ankara
Adres:
G.O.P. Uğurmumcu Cad. No:80/6 Çankaya-ANKARA

Diğer tesettür giyim butikleri yazılarımız için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir