“Mood”una Göre Kombin: Cumartesi Mesaisi

“Mood”una Göre Kombin: Cumartesi Mesaisi

Çalışan Tesettürlü Kadınlar

Tüm haftanın yoğunluğu yetmezmiş gibi bir de Cumartesi mesai yapacağım diyenlerin motivasyonunu zirve yaptıracak önerilere hazır mısınız?

Yesiltopuklar.com ‘un en yeni stil iksiri “Mood”una Göre Kombin” önerileri ile günlük ruh halinize kulak veren ve bununla da kalmayıp bulunduğunuz ruh halini yükselterek günlük enerjinizi de arttıran stil ve kombin önerilerini hemen keşfedin!

Tesettür Ofis Stili

Benin İkili Takım

Şimdi motivasyonu yerlerde olan cumartesi mesaisi ile yüzleşenler için “mood”u yükseltme vakti! İşte hem iş performansınıza hem iç dünyanıza ışık saçacak stil önerileri.

Tesettür Ofis Stili 2020

Mood’unuzu Yükselten Renkleri Seçin

Evet hafta sonu mesai yapmak zorunda olabilirsiniz, evet belki bu durum biraz canınızı sıkmış olabilir ama renklerin büyülü dünyasından yarım alabilir ve enerjinizi yukarıya çekebilirsiniz. Ofis stilinin kült rengi griyi canlı pembe tonu ile birlikte kullanmaya ne dersiniz? Pembenin enerjisi yüksek bu tonu ile uzayan mesailer bile size yük olmayacak! Neşeli ve dinamik bir cumartesi için mutlaka deneyin! Üstelik bu kombin ile mesai sonrası ister sinemaya isterseniz de ne zamandır gitmek istediğiniz tiyatroya gidebilirsiniz.

Tesettür Ofis Kombini 2020

Konfordan Ödün Vermeyin!

Şunu unutmayın ki bugün pazartesi değil hatta cuma da!… Bugün cumartesi ve konforu elden bırakmamanız kendinizi en rahat şekliyle dinlendirmeniz gereken cumartesi günü. Böylesine kıymetli bir günde klasik bir takım ile ofiste mesai harcayacak değilsiniz.

Tesettür Ofis Giyimi

Sitare Tunik

Bu yüzden konforlu, doku olarak yumuşak ve kalıp olarak sizi asla sıkmayacak parçaları üzerinizde taşımanızın ne zararı olabilir ki. Salaş triko kazaklar ve örgü etekler konforu üst seviyede tutmanız için size eşlik edebilirler.

Tesettür Ofis Kıyafetleri

Koton Etek
Koton Desenli Etek

Unutma!

Hepsinden önemlisi şu ki, her hafta sonu güne zinde bir başlangıç için hafif bir fizik ve nefes egzersizi ile güne başlamayı, dengeli bir kahvaltı yaptıktan sonra mesaine konsantre olmayı, günü verimli ama planlı kullanmayı ve son olarak kendine zaman ayırmayı unutma!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir