Modanisa’da Ramazan’a Özel 75 TL İndirim Fırsatı!

Modanisa’da Ramazan’a Özel 75 TL İndirim Fırsatı!

Modanisa'da Ramazan'a Özel  İndirim Fırsatı!

Ramazan ayı bereketi ile geldi! Şimdi şık olmak çok daha hesaplı!

Sezon açıldığından bu yana indirimi bekleyenlerin yüzü Modanisa.com‘un Ramazan indirimi ile gülüyor…

Keşfetmeyi seven, enerjik kadının online alışveriş platformu Modanisa.com’un trendleri yansıtan farklı konsept ve modellerdeki ürünlerine Ramazan indirimi ile sahip olabilirsiniz. Birçok sürprizli modeli kapsayan parçalarda üç farklı indirim uygulaması sizleri bekliyor.

Modanisa'da Ramazan'a Özel  İndirim Fırsatı!

Modanisa.com’da Ramazan İndirimleri

Modaya yön veren ve sonsuz ürün seçenekleriyle Türkiye’nin en popüler online alışveriş sitesi Modanisa.com, moda sektöründe yine adından sıkça söz ettirecek bir kampanyaya imza atıyor; tüm alışverişlerinizde anında %15 indirim yaparak, kaliteyi ucuza almanızı sağlıyor.

Modanisa'da Ramazan'a Özel  İndirim Fırsatı!

Modanisa.com bununla da sınırlı kalmayıp 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 30 TL indirim kampanyası ve bunun yanında bir de 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 75 TL indirim kampanyası yaparak Ramazan ayı boyunca sizlere karlı bir alışveriş yapmanızı sağlıyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Modanisa'da Ramazan'a Özel  İndirim Fırsatı!

Ramazan Ayında 30 Güne 30 Fırsat

Türkiye’de muhafazakar kadınlara hitap eden online alışveriş pazarının en dinamik ve öncü markalarından olan Modanisa.com, getirdiği yenilikler ve eşsiz ürün seçenekleriyle Ramazan ayı alışverişlerinizi daha keyifli hale getirmeye devam edeceğe benziyor.

Ramazan ayı boyunca 30 güne 30 fırsat kampanyası ile her gün bir üründe sürpriz fiyat da Modanisa.com ‘da sizleri bekliyor. Tüm tesettür giyim modelleri için doğru adres Modanisa.com…

Modanisa’dan 3. Yıl Defilesi…

Modanisa’nın 3. yılına özel gerçekleştirdiği defilenin en özel anları ve öne çıkan modellerini incelemek, beğendiğiniz ürünü hemen satın almak ister misiniz? Bunun için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterli!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir