Modanisa’da Makul Fiyatlı Kış Alışverişi Başladı

Modanisa’da Makul Fiyatlı Kış Alışverişi Başladı

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Yeni sezon alışverişi deyince akla gelen fahiş fiyatlar artık rafa kalktı! Online alışveriş sitelerinin çoğalmasıyla birlikte hesaplı ve bir o kadar da şık parçalar artık herkesin gardırobuna giriyor.

Desenli kaplar, pançolar, pelerinler, kışlık elbiseler, ve Vahşi Batı’ya özgü püskül detaylı tunikler… Bu sezon çabasız şıklığın anahtarını oluşturuyorlar. Türkiye’nin önde gelen, muhafazakar kadınlara yönelik geniş ürün yelpazesine sahip alışveriş sitesi Modanisa.com‘dan seçtiğimiz makul fiyatlı parçalarla kış alışverişini hesaplıya getirin!

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Makul Lüks

Boho panço, kap ve pardüseler; pratik fakat sofistike görünümleriyle her daim göz bebeğimiz. Bohem stil için sahip olmanız gereken parçalar Luvice Vizon Düğmeli Kap ve Refka Mor Düğmeli Panço olabilir. Sade eşarplarla abartıdan uzak tercihlerle kombini tamamlayın.

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Kumaş Çeşitliliği

Modanisa.com kış alışverişinde göze çarpan en önemli detaylardan biri de kumaş çeşitliliği. Modanisa’da yer alan yüzlerce markada yüzlerce kumaş alternatifi görmek mümkün. Farklı materyallerin bir arada kullanılması ise göze çarpan diğer detaylar arasında.

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Tüy Detaylarla Farklı Dokunuş

Yeni sezon tasarımlarında yer alan kazayağı desenleri oldukça renkli ve dikkat çekici detayların başında geliyor.

Maskülen detayların feminen dokunuşlarla zenginleştiği koleksiyonlarda yer alan kap ve kabanlar özellikle iş kadınlarının tarzını da farklılaştıracak. Çünkü koleksiyonun en güçlü parçaları arasında kürkler yer alıyor.

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Modanisa ile Kış Kombini

Yesiltopuklar.com moda editörlerinin gözünden yeni sezonun en iyi alışveriş önerileri!

Modanisa kış ürünleri arasında son keşfimiz Kayra Bordo Keçe Kap oldu! Bu parça kış boyu konfor sunuyor. Ayrıca bir sır vermek gerekirse bu kap şu sıralar hiç üzerimizden çıkarmadıklarımız arasında. Peki bu kap modellerini stilimize nasıl uyarlarız? Nasıl kombin yapmalıyız derseniz onu da düşündük! Cevabı aşağıda…

Modanisa 2016 Kış Kombinleri

Kayra Keçe Kap – Satın Al

Kayra Bordo Keçe Kap‘ı nasıl kombinlemeli dersiniz, cevabımız neyle isterseniz olurdu. Çünkü bu yılın rengi seçilen Marsala’yı hangi renk ile kombinleseniz yakışıyor. İsterseniz yeşil bir şal, isterseniz kahve tonlarında bir pantolon ya da etek… Ama şık detaylı Kayra Bordo Keçe Kap’ı ön plana çıkarmanız için siyah ve gri parçalara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir