Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Modanisa 30 Çifti Umre’ye Gönderiyor

Modanisa 30 Çifti Umre’ye Gönderiyor

Modanisa Umre Hediyesi

Modanisa’dan 5 yıldızlı Umre seyahati

Reuters tarafından dünyanın en popüler muhafazakar giyim sitesi seçilen Modanisa, Ramazan’a özel kampanyası ile 30 çifti Umre’ye gönderiyor.

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 50 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, Ramazan ayında düzenlediği kampanya ile 30 çifte Umre seyahati hediye ediyor. Ramazan boyunca devam edecek kampanya, Kabe’ye yürüme mesafesinde 5 yıldızlı otellerde konaklama şansı sunuyor.

Modanisa Umre Hediyesi

17 Haziran’da başlayan kampanya, 16 Temmuz’a kadar devam edecek. Modanisa.com sitesinden 100 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes Umre seyahati çekilişine katılabilecek. 200 TL’lik alışveriş yapan 2 çekiliş hakkına, 500 TL’lik alışveriş yapan da 5 çekiliş hakkına sahip olacak.

Umre seyahati 10 Aralık 2015 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında THY uçuşu ile yapılacak, 3 gece Medine-i Münevvere’de 5 yıldızlı Radisson Blue (Leader) Otel’de, 4 gece Mekke-i Mükerreme’de Kabe’ye yürüme mesafesindeki 5 yıldızlı Anjum Otel’de konaklamalı, toplam 7 Gece 8 Günlük bir program şeklinde gerçekleştirilecek.

Modanisa kadınlara kazandırıyor

Ramazan’da tüketicilerine 5 yıldızlı Umre seyahati sunan Modanisa.com, yaklaşık 1 yıldır uluslararası bağış organizasyonu Kiva ile işbirliği yaparak, dünyanın her köşesindeki Müslüman kadınlara faizsiz mikro krediler veriyor ve hayata katılmalarını sağlıyor. Bu iş birliği ile Modanisa, Ramazan boyunca alışverişlerden sağladığı gelirle dünyanın farklı bölgelerindeki kadınlara destek olmayı sürdürecek.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *