Modameyra’da Temmuz Fırsatları Devam Ediyor!

Modameyra’da Temmuz Fırsatları Devam Ediyor!

Modameyra Günlük Tesettür Giyim

Bayram öncesi ilk kez duyurusunu yaptığımız, en yeni online alışveriş sitesi keşfimiz olan Modameyra.com’da Temmuz’a özel indirim fırsatları devam ediyor.

Çanakkale’li iki öğretmen bayanın girişimi olan Modameyra rüzgarı yaz sıcaklarını bastırmaya devam edecek gibi görünüyor. Bayram öncesi %70 indirimle müşterilerini karşılayan sitedeki Temmuz fırsatları da kaçırılmayacak cinsten…

Modameyra Tesettür Abiye

Abiyelerde %20 indirim

Yaz davetlerinin hız kazandığı şu dönemde farkınızı ortaya koyacak abiyeler arıyorsanız, en sevilen tasarımcıların yeni sezon ürünlerine göz atmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Üstelik 300TL ve üzeri tüm alışverişlerde anında 30TL kazanabilir ve yine abiyeleri kapsayan sürpriz %20 indirimden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Modameyra Tunik

YeşilTopuklar.com’a özel %25 indirim

Tüm bunlara ek olarak ziyaretçilerimize özel ekstra %25 indirim imkanı da Temmuz sonuna kadar devam edecek. Ekstra indirim kazanmanız için alışverişlerinizde “yesiltopuklar25” kupon kodunu kullanmanız yeterli.

Biz, yazı serinleten alışveriş fırsatlarını takip etmeye devam edeceğiz. Size önerimiz ise hemen www.modameyra.com’u ziyaret etmeniz ve bu çok özel fırsatları sona ermeden değerlendirmeniz.

Yorumlar

“Modameyra’da Temmuz Fırsatları Devam Ediyor!” için bir cevap

  1. vildan dedi ki:

    modameyradan almış olduğum elbiseyi nikahımda gydım herkes hayran kaldı:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir