Moda ve Trendlere Kafa Tutan 3 Zamansız Parçayla 3 Kombin

Moda ve Trendlere Kafa Tutan 3 Zamansız Parçayla 3 Kombin

İkili Takım ve Trençkot Modelleri

Mesai saatinden arkadaşlarla beş çayına serüvene çıkan zamansız parçalar, moda ve trendlere kafa tutuyor. Dolapların kilit parçası, tesettür kombinlerin kurtarıcıları tasarımlar, kimseyi yarı yolda bırakmamaya yeminli. Temiz bir silüete sahip bu parçalar, zaman zaman desenleri barındırsa da genellikle tek renk duruşlarıyla karşımızda. Tesettürlü kadının havalı parçası trençkotlar, rüştünü uzun yıllar önce kanıtlayan pileli etekler ve ikili takımlar… İşte 3 zamansız parçayla 3 muhteşem kombin…

Beyaz İkili Takım ve Maksi Boy Trençkot Kombinleri

Maksi Trençkotlarla Beyaz Birleşiminden Doğan Cool’luk

Tesettürlü kadının kombinlerinde kült parça olan trençkotlar, her yıl ve her mevsim cool silüetiyle karşımızda. Moda ve trendlere baş kaldıran bu parça, cool tonlarıyla her zaman dolaplardaki yerini sabitliyor. Özellikle ayak bileklerine kadar uzanan boylarıyla havalı görüntüsünü ikiyle çarpan tasarımlar, klasik duruşlarını alışılagelmiş renkleriyle yansıtıyor.

Elif Eser Camel Trençkot ve Beyaz Pantolon Modeli

Krem kahve tonlarıyla sevilen trençkotlar, siyah ve lacivertlerle de ‘seni asla yarı yolda bırakmam’ diyenlerden. Yazdan kalan beyaz bol pantolonları, basic tişörtleri kombinleyerek harika bir geçiş yakalayacağın

Tesettür İkili Takım

Takım Ruhuyla İkonik Birliktelikler ve Monokrom Stiller

Son yıllarda ününü giderek artıran, hiçbir zaman moda olmaktan geri durmayan takımlar, tesettürlü kadının yatırımlık parçalarından. Bir bütün görüntüsüyle uzun ve ince görünmenin de sırrı olan ikiler, pantolon tunik birlikteliğiyle karşımızda. Bol ve dökümlü kesimleriyle tesettürlü kadına zorluk çıkarmayan tasarımlar, kimi zaman kontrast renk uyumlarıyla, kimi zaman monokrom kimi zaman da ton sür tonla kombinleniyor. Ve hatta öyle ki topuklularla şık, terliklerle spor olmayı da başarıyor.

Elif Eser İkili Takım

  • Lacivert İkili Takım – Elif Eser: Satın Al
  • Pudra İkili Takım – Elif Eser: Satın Al

Her mekana ve ana uyum sağlaması içinse bu takım parçaları zamanın ikonikleriyle kombinlemek gerek. Sivri burun pabuçlarla bir arada iyi bir görünüm yakalayacak parçaları torba çantalarla eşleştirin. Renk uyumunda ise benzer tonları kullanmaktan korkmayın.

Yeşil Piliseli Etek ve Desenli Gömlek Kombini

Pileli Eteğin Desenli Parçalarla Uyumlu Yanı

Tesettürlü kadının zamansız parçalarından olmayı başaran pileli etekler, ofise de uyum sağlıyor hafta sonu kombinlerine de. Bir gömlekle bir stilettoyla şık; bir tişört bir denim ceketler sportif olmayı başaran etekleri doğru parçalarla kombinleyerek ofisten sonra bir akşam yemeğine bile geçiş yapabilirsiniz.

Yeşil Piliseli Etek ve Desenli Bluz

Yazdan sonbahara geçişte en risksiz renk seçiminden olacan yeşil bir pileli eteğini, mikro çiçek desenlere sahip akışkan bluzlarla kombinleyin. Yeşil ve siyahın uyumunu kullanarak hazırlayacağınız kombinde çanta seçiminizi sarı, turuncu gibi kontrast bir uyumla tamamlayın.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir