Moda Tasarımcısı Gönül Kolat’ın En İyi 10 Kombini

Moda Tasarımcısı Gönül Kolat’ın En İyi 10 Kombini

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Tasarımlarıyla, kombinleriyle ve samimi tavırlarıyla yüz binleri kendine hayran bırakan Gönül Kolat, yakın markajımızda.

Fenomen tasarımcı, günlük giyimin vazgeçilmezleri, özel günlerin tasarımlarıyla günün her anına ilham verici kombinlerle karşımıza çıkıyor.

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Şıklık rüzgarları esiyor

Yeni koleksiyonunda yer alan abiye tasarımıyla boy gösteren Gönül Kolat Susam, şıklığı zarafeti aynı potada eritiyor. Fenomen tasarımcının seçimindeki elbisesinin göz alıcı yanı kloş etekleriyle dinamizm kazanıyor. Bu hareketli parçayı zarif stilettoları ve clutch çantasıyla bir araya getiren isim, şıklık rüzgarını estiriyor.

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Vintage parçaların gücü

Gönül Kolat Susam’ın tercihlerinde göze çarpan vintage tasarımlar, büyülü bir dünyaya alıp götürüyor. Kadife tül detaylı pantolon tunik takımıyla ışıltısını yansıtan fenomen isim, bir akşam yemeği için stil ipucu veriyor. Yakalara işlenen tül detaylarını oldukça kullanan Gönül Kolat, baştan aşağı simsiyah kombiniyle romantik ve asi.

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Bir ceketle iki kombin

Fenomen tasarımcı, kombinlerinde kullandığı siyah püsküllü ceketiyle en iyilere imza atıyor. Siyah püsküllü ceketin gri etek kırmızı şal ve fermuar kısmından göz kırpan tişörtün uyumuyla coolluğa vurgu yapıyor. Günlük hayatın şık stilini yakalayan tasarımcı, ceketini bir de siyah elbisesiyle beraber kombinliyor. Eşarbı, kolyesi ve ayakkabısıyla geceye siyahın asaletini katan isim, bir ceketle iki harika kombinin sırrını fısıldıyor.

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Kamuflaj trendiyle kusursuz kombin

Günlük stilinde trendleri yansıtan Gönül Kolat Susam, kamuflaj modasını kombinine uyarlıyor. Siyah kloş eteği, yaka detaylı bluzu, kamuflaj desenli şalı ve sezonun öne çıkan aksesuarı gözlükleriyle baştan aşağı kusursuz.

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Soğuk havaların anahtar parçaları

Gönül Kolat Susam, soğuk havaların da stil ipuçlarını kombinlerinde yansıtıyor. Geçtiğimiz kış olduğu gibi bu kış da sezonun trend alarmını veren pantolon tunik takımları, fenomen ismin de vazgeçilmesi oluyor. Şişme yeleklerle serin havalara geçişi sağlayan tasarımcı, aksesuarlarıyla ışıltı saçıyor. Sonbaharın başrolü oynayan renklerinden camel’ı palto, çanta ve ayakkabılarıyla aynı tonlarda kombinlerken pudrayla da renk katan Gönül Kolat, romantik bir kış için ilham veriyor .

Gönül Kolat 2017 Kıyafet Modelleri

Zarif abiyeler

Uçuş uçuş abiye tasarımlarında ferah tonları kullanan Gönül Kolat Susam, zarafet timsali abiyelere imza atıyor. Tasarladığı bu kusursuz parçaları kendi üzerinde oldukça şık taşıyan isim, en iyi kombinleriyle takipçilerine ipucu veriyor. Anne – kız tasarımlarıyla da gönülleri fetheden tasarımcı, en özel anların en özel kombinleriyle en iyiler arasına adını yazdırıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *