Moda İnfluencer’larından İlhamla Sonbahara Uygun 6 Kombin

Moda İnfluencer’larından İlhamla Sonbahara Uygun 6 Kombin

Hülya Aslan-Şüheda Türkoğlu-Sena Sever-Elif Doğan-Aleyna Atalar-Betül Gedik

İnstagram karelerine de sonbahar – kış geldi. Siyah, toprak tonları, yoğun renklerle beraber koleksiyonların it parçaları moda İnfluencer‘larının radarına takıldı. Havalı trençkotlar, renkli trikolar, şişme yelekler… Şimdilerde mevsimin tüm trendlerini onlardan sorulur! Gelin, sevilen isimlerin tesettürlü kadınlara ilham veren sonbahar kombinlerine bir bakış atalım.

Qooq Store Takım - Hülya Aslan

Hülya Aslan’dan İlham: Takım Ruhunu Yakala

İnstagram’ın sevilen moda İnfluencer’larından Hülya Aslan, son olarak paylaştığı karelerden birinde tam bir sonbahar kombiniyle karşımızda. Mevsimin en güzel natürel rengini ceket ve bol pantolonla takımlayan fenomen isim, beyaz sneaker, tişört ve şalla stilini aydınlatıyor. Kontrast uyum için bordo çanta kullanan Hülya Aslan’ın bu görünümünden ilham alarak hemen toprak tonlarındaki bir takımı kombinleyip mevsimin keyfini çıkarın.

Özsarıçam Hırka ve Pantolon - Şüheda Türkoğlu

Şüheda Türkoğlu’ndan İlham: Renkli Hırkayla Neşelen

Moda İnfluencer’larından Şüheda Türkoğlu, renkli sonbahar kombiniyle yazdan kalma enerjiyi kışa yansıtıyor. Özsarıçam markasının gök kuşağını üzerinde taşıyan hırkasını, jean ile kombinleyerek tam bir genç stil ilhamı veren it-girl, soğuk günleri karamsarlıktan kurtarıyor. Enerjiyi düşürmeyip motivasyonu yüksekte tutmak için siz de ondan ilham alarak neşeli bir trikoyu kombinlerinizde baş rol yapın.

Beymen Pantolon - Sena Sever

Sena Sever’den İlham: Kahvelerin Tadını Çıkar

Stiliyle ilham olan İnfluencer’lardan Sena Sever, sonbahar renkli kombiniyle şahane görünüyor. Daha önceki yazılarımızda trend alarmı verdiğini yazdığımız kahverengi ve gri uyumunu deneyen it-girl, bordo ve siyahı da kullanarak beğeni topluyor. Fenomen ismin hem bir arada kullandığı tonlardan hem de parçalardan ilham alarak siz de sokak stilinde tarzınızı gösterebilirsiniz.

Normcore Düğme Detay Trençkot - Elif Doğan

Normcore Trençkot

Elif Doğan’dan İlhan: Trençkot İklimi

Sonbahar stillerini en iyi yansıtan İnfluencer’lardan olan Elif Doğan, mevsimin en trend görünümlerinden ilham veriyor. Tabii ki baş rolde de trençkot var. Normcore‘un çok sevilen düğme detaylı kurtarıcı trençkotunu bir jeanle en eforsuz ve en cool şekilde yansıtan isim, gözlük, çanta gibi aksesuarlar ve desenli şalla tarzını güçlendiriyor. Fenomen isim, en basitinden bir kombini nasıl sokak stiline uyarlayacağınızın ipuçlarını böylelikle veriyor.

Touche Yelek ve Pantolon - Aleyna Atalar

Aleyna Atalar’dan İlham: Şişme Yelek – Bol Pantolonla Trende Uy

Sevilen İnfluencer’lardan Aleyna Atalar, yeni sezon trendleriyle takipçilerine ilham veriyor. Kafası karışık havaların iyi bir çözümü olan ara boy şişme yelekleri, yine olmazsa olmaz bol paça jean’ler ile kombinleyen it-girl, kışa renk katan genç isimlerden biri oluyor. Siz de dolapların kurtarıcı isimleri olacak bu iki parçayı birlikte kullanarak mevsimin tadını çıkarın.

Venöve Etek ve Trençkot - Betül Gedik

Venöve Etek
Venöve Trenç

Betül Gedik’ten İlham: Pileli Etek ve Botla Zıtlaş

Moda İnfluencer’larından Betül Gedik, sonbahar stilleri için en iyi örnekleri veren isimlerden biri. Yeşil takım üstüne giydiği trençkotlu kombininden sonra dikkati çeken etek, bot ve ceket üçlemesi oluyor. Fenomen isim, Venöve markasından seçtiği pileli renkli eteğinin şıklığını maskülen botlarıyla eşleştirip zıtlığın gücünü yakalıyor. Stilini yeşil parkasıyla tamamlayan it-girl, mevsimin en sevileni yeşil hâkimiyetindeki kombiniyle ilham oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir