Moda Değil Bir Yaşam Stili Olarak Baştan Aşağı Siyah Giyinmek

Moda Değil Bir Yaşam Stili Olarak Baştan Aşağı Siyah Giyinmek

Aybukenur Demirci Siyah Kombin

Yıllar değişse, mevsimler değişse ve moda her ne kadar değişse de zamansızlığın tek kahramanı siyah günlükten davetlere her tarzdan stil içerisinde yer almayı başarabilen en nadir renk.

Modadan bağımsız olarak kendine her sezon her parçada yer bulan ve onsuz tekbir seçenek olmayan siyah üstelik baştan sona da birçoklarının tercihi oluyor. Ve tepeden tırnağa siyah parçalarla kombin yapmak da iddiasını göstermeyi, stilinde risk almayı sevenler için harika bir alternatif oluyor.

Siyah Tesettür Kombin 2024

Tepeden Tırnağa Siyah

Simsiyah giyinirken istediğiniz asil duruş yakalamak ve iddianızı göstermekse dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay var.

Siyah Tesettür Kombinler

Siyah Üst Giyim

Evet baştan sona siyah parçaları tercih edebilirsiniz ama burada dikkat etmeniz gereken şey kombininizin havasını değiştirecek faktörlerden olan aksesuar seçimlerini doğru yapmak. Bunun dışında seçtiğiniz parçaların formları, dokuları da dikkat edilmesi gereken detaylardan biri.

Siyah Tesettür Kombinler 2024

Mango Kazak
Mango Palto
Mango Etek
Mango Çanta
Mango Bot

Yine özel günlerin kurtarıcısı sayılan siyah elbiseler de çabasız şıklık için kilit parça olsa da doğru seçilmeyen ayakkabı ve çantayla sıradanlaşabilir. Bu sebeple özellikle davetlerde siyahın asaletine güvenip kendinizi rahat ettirmek istiyorsanız çanta ve ayakkabı seçimine biraz zaman ayırmalısınız.

Siyah Kombinler 2024

Mango Tüvit Ceket
Mango Palto
Mango Etek
Mango Gömlek
Mango Çanta
Mango Çorap Çizme

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir