Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Moda Asist, Türkiye’nin İlk Ücretsiz Online Moda Asistanı

Moda Asist, Türkiye’nin İlk Ücretsiz Online Moda Asistanı

Moda Asist Online Moda Asistanı

Dolabınızdaki ahenk… Aklınızdaki renkler, Modaasist’le dolabınızda ahenge dönüşüyor.

Türkiye’nin ilk online moda asistanlığı hizmeti vermeyi amaçlayan Moda Asist ile bundan böyle özel günlerde ışıldayan bir görünüme profesyonel gözlerin tavsiyeleri ile sahip olabilirsiniz. 1990 doğumlu Safiye Nur Şimşek‘in girişimi sonucu ortaya çıkan bu projenin 2. fazını ise e-ticaret sistemi sayesinde internet üzerinden kişiye özel hizmet sunmak. Yani örneğin nasıl kombin yapacağınız konusunda kararsız kaldığınızda, mezuniyet töreninde ne giyeceğine karar veremediğinizde ya da çok iş görüşmesi için hangi renklerde kombin yapacağını kestiremediğinizde size ünlü tasarımcıların da yer aldığı site üzerinden soru sorduğunuz sorulara yanıt alabilecek ve tavsiyede bulunulan ürünlere de nereden sahip olacağınızın bilgisini elde edebileceksiniz.

Moda Asist Online Moda Asistanı

Bununla da sınırlı kalmayıp tek tıkla sonuca ulaşmak isteyenler internet üzerinden bu ürünlere de sahip olabilecek. Ücretsiz verilen moda asistanlığı hizmetiyle internet satışının risklerini de azaltmış olacaklarını belirten Safiye Nur Şimşek, aynı zamanda kişilere takip ettikleri tesettür modası tasarımcılarına, bloggerlara, diğer moda ve e-ticaret sitelerinde bulunmayan interaktif ve fotoğraf ile soru sorma avantajını da vereceklerini belirtti. Moda Asist‘i diğerlerinden farklı kılan ise internet satışlarını kişiye özel hale getirmesi.

Moda Asist Muhafazakar Moda Asistanı Sitesi

Yılın Sınır Tanımayan Girişimi; Moda Asist

Kartal Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde %100 burslu Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan, eğitimine Gebze Teknik Üniversitesi yüksek lisans MBA programında devam eden ve 2013 yılında üniversite son sınıfta okurken hiçbir destek almadan kendi imkanlarıyla Pembe Fiyonk Butik’i kuran, Gebze Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’nde konuşmacı olarak katılan kadın girişimci Safiye Nur Şimşek, son olarak ortaya koyduğu www.modaasist.com projesiyle 2014 yılında MÜSİAD-Türgeb Girişimci Ödülleri’nde “Yılın Sınır Tanımayan Girişimcisi” dalında halk oylamasında birinci olmuştur.

Fuat Paşa Yalısı

Moda Asist Lansmanına Davetlisiniz

Safiye Nur Şimşek’in kendisi gibi mühendis olan ekip arkadaşları; Ali Demirsoy, Fatih Demirez ve Orhan Dal ile birlikte hazırladığı merakla beklenen Moda Asist projesi, Türkiye’nin ilk online ücretsiz moda asistanı hizmeti veren e-ticaret sitesi olacak. Proje ilk etapta sadece ücretsiz moda asistanlığı hizmeti verecek. Haziran ayı itibariyle de e-ticaret bölümü devreye girecek. Proje faaliyetlerini tamamlayan Şimşek, 16 Mayıs Pazartesi günü 13:30’da Fuat Paşa Yalısı ‘ında tesettür giyim modasının birçok tasarımcıları ve önde gelen butik sahiplerini ağırlayacağı lansmanla Moda Asist‘i hizmete açacak. Ayrıca yapılacak çekilişle www.modaasist.com internet sitesine maillerini bırakanlar ve Moda Asist Instagram takipçileri arasından 10 kişi lansmana katılmaya hak kazanacak.

Moda Asist Online Moda Asistanı

Moda Asist ‘e Nasıl Ulaşabilirim?

Modanın kalbinin attığı yer olan Moda Asist‘e Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarından ulaşabileceğiniz gibi modaasist@modaasist.com e-posta adresinden de ulaşabilirsiniz.

Ayrıca  www.modaasist.com sitesini ziyaret edip mail adresinizi bırakarak Türkiye’nin önemli moda tasarımcılarına doğrudan ulaşabilir, Fuat Paşa Yalısı ‘ında gerçekleşecek olan lansmana katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Moda Asist Muhafazakar Moda Asistanı Sitesi

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *