Mobilyalara Marsala Rengi İle Elegan Bir Dokunuş

Mobilyalara Marsala Rengi İle Elegan Bir Dokunuş

Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi

Marsala Doğtaş’ın Tasarım Anlayışıyla Yorumlandı

İspanyol kadınının zarafetinden ve geçmişin hikayesinden ilham alan, bunları estetik dokunuşlarla harmanlayan Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi; abartısız lüksü seven ve hayatının her anında sıcaklık arayanlar için benzersiz bir koleksiyon… Köşe takımı, TV ünitesi, yemek ve yatak odasından oluşan seri, zarif çizgileriyle tarzını yansıtıyor.

Ödüllü Marsala Köşe, dar ve geniş mekânlar için farklı kurgular sunuyor. Gri, tütün meşe ve marsala renginin tasarımla birleştirildiği İSMOB 2016 Tasarım Yarışması En İyi Oturma Grubu 2.’lik Ödülü bulunan yeni Marsala Köşe, 5 farklı modül alternatifiyle, dar ve geniş alanlar için farklı kurgulara imkan sunuyor. Opsiyonel olarak yatak fonksiyonu da bulunan onlarca farklı kombinasyona sahip Marsala Köşe; yumuşak oturumu, zengin kırlent seçeneği, bel minderlerindeki dikiş detayları, seriyle uyumlu ahşap ayaklarıyla çok şık bir tasarım.

Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi

Serinin yemek odası, konsolundaki gizli kaşıklık ve marsala rengi buzlu cam detayının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan zarif ayak yapısı ile öne çıkıyor. Köşeli ayak tasarımı ve rengi ile dikkat çeken yemek masasında açılır ve sabit masa seçeneği bulunuyor.

Küçük evler için çok ideal bir tasarım olan TV Ünitesi; bol raf ve çekmece detaylarıyla hem TV Ünitesi hem de kitaplık görevi görüyor. TV Ünitesi çekmece altında ve cam kapaklı kitaplıkta led aydınlatma özelliği ürüne şıklık katıyor.

Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi

Koleksiyonla uyumlu orta ve yan sehpalar seriyi tamamlarken orta sehpanın her iki tarafındaki çekmeceler depolama özelliği sunuyor. Çok amaçlı koltuk arkası sehpa modülü hem yan sehpa hem kitaplık hem de küçük alanlar için TV Ünitesi görevi görüyor.

Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi

Geniş modül seçenekleri ile hayatı kolaylaştıran Marsala Yatak Odasında akordeon kapak sistemli gardırop; bol raf, çekmece ve askı alanları ile geniş ve kullanışlı saklama çözümü bulunuyor.

Alt çekmece içlerinde ikinci bir gizli çekmece yer alırken, bazalı karyolanın başlık kısmında LED aydınlatma özelliği ayrıca başlık üst kısmında yer alan marsala rengi raf, kitap ve dekoratif aksesuarlar için de alan açıyor.

Doğtaş’ın yeni Marsala Serisi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir