Minyon Kadınların Kurtarıcısı Olan 5 Süper Güçlü Parça

Minyon Kadınların Kurtarıcısı Olan 5 Süper Güçlü Parça

Yüksek Bel Etek Modelleri

Yeni sezonda minyon kadınlar için stil kurtaran 5 süper parçayı açıklıyoruz! Hem trendler listesinde baş köşede duran hem de daha uzun görünmenizi sağlayacak birbirinden sihirli tasarımlarla hemen şimdi tanışın.

Yüksek Bel Etek

Minyon kadınlar için illüzyonist bir parça varsa o da hiç şüphesiz yüksek bel tasarımlardır. Her kadının ilk tercihi arasına yerleşen bu parçalar, koleksiyonlardaki rolünü de oldukça genişletti. Neredeyse düşük beli tedavülden kaldıran yüksek belli pantolon ve etekler arasından tesettürlü kadınlara göz kırpan birçok ikonik seçenek var. Bunlar arasında sezonun yüksek bel kloş, pilili ve kalem etekleriyse tam minyon kadınların parçası. Unutmamanız gerekense eteklerle eşleştireceğini gömlek ya da bluzların eteğin içinde kalması.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol Paça Pantolon

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarının biraz bohem biraz retro bir trendi var: İspanyol paça pantolon. Bu havalı parçanın sihirli bir tarafı varsa o da hem olduğunuzdan ince hem de daha uzun göstermesi. Minyon kadınların da doğru eşleşmelerle kullanarak iyi bir silüete bürünebileceği İspanyol paça pantolonlar, dolaplarda mutlaka olması gerekenler arasına giriyor. İspanyol paça pantolonları aynı renk bir tunikle kombinleyin. (Tunik boyu dizden aşağısına inmemeli.) Topuklu bootieleri seçin, ancak unutmayın ki pantolon ayakkabınızı tamamen kapamalı. Ayrıca daha uzun bir görünüm için incecik kemerleri belinize dolayabilirsiniz.

Bayan Pantolon Ceket Takım Modelleri

Takım Parçalar

Neredeyse her dolapta kendine yer bulmayı başaran takım parçalar, minyon kadınların kahramanı. Bu tasarımların sihrini sağlayansa birkaç önemli nokta var. Öncelikle takımlarda kullanılan etek ve pantolonların yüksek bel olması daha uzun bir görünüm açısından önemli. Bununla beraber yine daha uzun bir görünüm için takımlarla kullanılan ceket ya da tuniklerin kalça hizasında bitmesi gerekiyor. İkilinin ayrı parça olmasına rağmen takım ruhundan doğan tek parça görünümleri de daha ince ve uzun görünümün sırrı. Bu etkiyi daha da artırmak içinse ton sür ton trendiyle kombinlemeye açık olun. Ayrıca takımlarla aynı renk kullanılan topuklu bootie’leriniz de sizi daha uzun gösterecek.

V Yakalı Jile Elbise Modelleri

V Yakalı Jile Elbise

Minyon kadınların en süper parçaları arasında yeni sezonda jile elbiseler ve tulumlar var. Bu sevilen tasarımların V yakalı görünümleri sizleri daha ince ve uzun göstermek için koleksiyonlarda bekliyor. Belden oturan V yakalı tasarımlarla bir de monokrom (tek renk) ya da ton sür ton (aynı rengin farklı renkleri) akımını kullanırsanız, sihri ikiyle çarpmış olacaksınız.

Kemerli Midi Elbise Modelleri

Kemerli Kalem Elbise

Minyon kadınların birçoğu kendilerine elbise yakışmadığından dert yanar. Ancak doğru kesim ve eşleşmelerle bunun bir hata olduğunu göreceksiniz. Sezon koleksiyonlarında da karşınıza çıkacak A kesim ya da kalem model elbiseleri öncelikle dolaplara eklemeniz gerekecek. Bu elbiselerin midi boylarını kullanıp aynı renklerdeki topuklu bir çizmeyle eşleştirin. Bele bağlanan ince bir kemer ya da kuşaklar, V şeklinde aşağı sarkacak kolyeler, ton sür ton eşleşmesi ve desensiz (ya da mikro desenli) kombinde hem olduğunuzdan uzun hem ince görünürken, ikonik bir silüete de adım atacaksınız.

Alışveriş sitemizi gördünüz mü?

Yeşiltopuklar, sezonun en trend ürünlerini bir arada topladığı alışveriş sitesi ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Tüm ürünler ve indirimler için şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘a tıklayın!

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir