Mint Şıklığında Yaza Merhaba Deyin!

Mint Şıklığında Yaza Merhaba Deyin!

Sezonun en sevilen rengi mint şıklığında yaza merhaba demeye var mısınız?

Yazı çok ama çok özledik. Aslında her mevsimin kendine göre güzelliği var. Ya da bizler güzelleştiriyoruz mevsimleri… İlkbaharı bekliyoruz heyecanla, yaza erişmek ve yazla buluşmak için. Yazın hem sıcaklığı, hem de tatil ağırlığını hissediyoruz üzerimizde. Baharla birlikte yaz kombinlerini düşünüyoruz her gün. Sizlere ilham verecek kombinlerimizden bugün mint şıklığını düşünmeye ne dersiniz?

Mint Renkli Ayakkabı

Geçen yaz trendlerde değer bulan mint şıklığındaki elbiseler ve kıyafetler bu sene de hayallerinizi süsleyecek kadar güzel olacak. Sıcak yaz günlerinin, bohem ve romantik rengi olan abiyeler, etekler ve tuniklerde mint, ayrı bir değer olarak karşımıza çıkıyor. YeşilTopuklar editörleri olarak mintin büyülü dünyasında sizlere beğeneceğini umduğumuz kombinler hazırladık.

Mint Renkli Yazlık Kombinler

Kombin1: Etek: River İsland, Ceket: Zooey, Eşarp: Aker, Çanta: Miu Miu

Kemik bir etek ile üstüne dantelli bebe yaka mint bir ceketi bu kombinimizde birleştiriyoruz. Ayakkabı olarak beyaz bir babet, çanta ise mint renginde zincirli bir çanta. Hoş bir eşarp, model ve deseniyle şıklığını kombinimizde hemen belli ediyor. Sıcak bir yaz akşamında, deniz kenarında meltem esintisi eşliğinde böyle bir kombinle yürüyüş yapma hayalini bir düşünün deriz…

Mint Renkli Yazlık Kombinler

Kombin2: Elbise: Pied a Terre, Ayakkabı: Jimmy Choo

Çalışan hanımlar için önereceğimiz bu kombinimizde, kendinden dantel desenli zarif elbisemiz bu sezon özellikle önereceğimiz modeller arasında geliyor. Böyle bir kombinde kısa topuk kemik rengindeki topuklu ayakkabı bizim tercihimiz oldu. Aksesuarlarımızla kombinimizdeki hareketliliği artırıyoruz. Sizler için hazırladığımız mint rengindeki kombinlerimiz sizlere yeni kombinleriniz için umarız ilham verecektir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir