Miniatürk’te Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu

Miniatürk’te Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu

Minyatürk'te Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu

Üç Boyutlu Muhteşem Gezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş, yaz tatilini İstanbul’da geçirecek olan şehir sakinlerine 11 dakikada İstanbul, 14 dakikada Türkiye turu atma heyecanını yaşatacak olan Flyride Helikopter Turu Simülasyonunu Miniatürk’te başlattı. Dünyadaki ilk ve tek gerçek çekimli ülke simülasyonu olan Miniatürk Flyride Helikopter Turu Simülasyonu ile her seansta 30 ziyaretçi İstanbul ve Türkiye turu atarak doyumsuz manzaraların tadını çıkarıyor.

Miniatürk Flyride Helikopter Turu Simülasyonu Minyatür Türkiye Parkı’nda faaliyete başladı. Ziyaretçilerine 11 dakikada İstanbul, 14 dakikada Türkiye turu atma heyecanını yaşatan Flyride Helikopter Turu Simülasyonu, rüzgar, yağmur, dokunma gibi realistik efektlerle zenginleştirilmiş 3 boyutlu helikopter ve kara çekimlerinden oluşuyor. Flyride Helikopter Turu Simülasyonu ile her seansta 30 ziyaretçi İstanbul ve Türkiye turu atarak doyumsuz manzaraların tadını çıkarıyor.

Türkiye Turu

Türkiye turunda ziyaretçiler, Miniatürk‘den kalkan helikopterle İstanbul Topkapı Sarayı’nda Osmanlı tarihi, İzmir Bergama ve Efes’de Antik Yunan şehirleri, Antalya Aspendos’da Gladyatörler, Kaş’da sualtı dünyası, Muğla Fethiye’nin eşsiz güzelliği, Nevşehir Kapadokya Peri Bacaları’nın efsunu, Adıyaman’da görkemli Nemrut Dağı kalıntıları, özgün mimarisiyle Mardin Şehri, Trabzon’da büyüleyici Sümela Manastırı ve Bursa Uludağ’da kayak zevkini kapsayan bir tur atacaklar. Simulasyon boyunca zaman zaman asırlar öncesine dönüş yapacak ve tarihi mekanlarda yaşanan anlara şahitlik edecekler.

Minyatürk'te Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu (3)

İstanbul Turu

İstanbul semalarındaki helikopter turu ile İstanbul Boğazı’nın parıltısı, Kız Kulesi’nin efsunu, Dolmabahçe Sarayı’nın görkemi, Ayasofya’nın ihtişamı, Topkapı Sarayı’nın gizemi, Sultanahmet’in huşusu, Altın Boynuz Haliç’in sırları, Rumeli Hisarı’nda tarih ve Mısır Çarşısı’nda kalabalıklar ziyaretçilerini bekliyor.

Gruplara Özel İndirimler Yapılıyor

Flyride Helikopter Turu Simülasyonu, her seansta 30 ziyaretçisine hizmet sunuyor. İstanbul Turu 11 dakika, Türkiye Turu 14 dakika sürüyor. 7 TL’den başlayan bilet fiyatlarında ise gruplara özel indirimler yapılıyor.

Minyatürk'te Helikopterle İstanbul ve Türkiye Turu (4)

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *